Gelişmiş Denetimler Pasif Durumda [Yardım] 17.Ekim.2009

Konu, 'Asus Notebook' kısmında ukman tarafından paylaşıldı.

1. ukman

ukman Yeni Üye

Merhaba

Asus X51R laptop kullanıyorum.Yaklaşık 3 ay önce xp'ye dönüştürdüm.Gerçi dönüştürmeden öncede,bu konu üzerinde durmamıştım.Çünkü kontrol etmemiştim. :roll: Şuanda online oynamış olduğum counter strike adlı oyun'da ses ayarı yapmak için ''voice_tweak'' ayar bölümüne tıkladığım zaman,şu hatayı alıyorum; Couldn't find mic volume.Ses kartının bütün driverlarını doğru bir şekilde yükledim.Ses kayıdı ve çeşitli iletişim bölümlerinden başka kişilerle mic'den konuşma yapabiliyorum.Fakat bu oyunun voice_tweak ayarına tıkladığım zaman bu hatayı alıyorum.İnternette bazı bu konu hakkında paylaşmış kişiler bu hatayı çözemediklerini gördüm ve bende çözemedim.Ses ayarlarına girdiğim zaman şu problemi görüyorum.

Gelişmiş denetimler pasif durumda.Acaba bu vistadayken nasıl bir durumdaydı hatırlamıyorum.Acaba bununu böyle olması normalmidir ? Eğer böyle olması normal ise bu konu hakkında ne yapmamı önerirsiniz ? İlginize teşekkürederim şimdiden. Burası notebooklar için bilgilendirme amaçlı çok güzel bir site ayrıca. :roll:

Sayfayı Paylaş