Gececiler buraya

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Gecenin üçü olmuş, uyku tutmamış bari birkaç konu cevaplayayım diye buradayım. Ya siz ne demeye bu saatte bilgisayarla uğraşıyorsunuz :) Uyusanız ya.

2. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

wallahi bende uynaıktım :D
    elektrik gitti :S

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu konuya gece 24:00 ile sabah 07:00 arasında mesaj yazalım ki başlığa hizmet etsin.

Bundan sonra bu sürelerin dışında mesaj yazan utanmaz arlanmaz paslanmaz küflenmez çelik tencere olsun :)

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

ben de birşeyler yazayım dedim.Malum bu gün yılbaşı,iyi seneler diliyorum yeni yılın ilk saatlerinde size. ;)

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

Yahu bu arada komik birşeyle karşılaştım az önceiSitenin alt kısmında doğumgünlerini kutluyoruz ya;millet kayıt olurken değiştirmemiş doğum tarihini,neredeyse sitenin yarısı 1 ocak doğumlu :D

6. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

aynı listeden 2 tane var nedense?

saat 24 ü geçmiş,bugün projeden 80 aldım aslında mutlu olmam lazım ama diilim,o kadar ugraşdım,sanayilerde gezdim,araştırdım,insan 90 verir yaw,bide soruyor samet kaç veriyim diye?maden istedigim notu vermicen niye soruyosun? :mrgreen: :D

7. The Wind

The Wind Yeni Üye

Ah şu öğretmenler yok mu? :lol:

8. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Crysis'ten yeni çıktım. Nasıl uykum var anlatamam. Ah güvertedeki o canavarı öldüremedn yatapa gidiyorum ya. Gözlerim açık uyurum kesin :D Ama bekle sen beni yarın gece halledicem sen. Herkese iyi geceler ;)

9. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

:mrgreen: :D

10. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

bende çok zor öldürdüm,çok zevkli oluyor.

11. The Wind

The Wind Yeni Üye

ama Sametcim,kuralı bozdun:D

12. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

evet bozmuşum,hatta bu msajı yazarkende bozdum :mrgreen: :D

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

14. justice

justice Yeni Üye

Kardeş bu site daha yapım aşamasında demi.. YAni bittiğinde gene notebook.gen.tr gibi olacak mı ? türkçe?

15. The Wind

The Wind Yeni Üye

Hayır İngilizce bir site olacak tüm dünyaya açılıyoruz kardiş :D Driverları bulmak zaten pek de ingilizce istemiyor,zaten birçoğunun orijinal ismi ingilizce ;)

16. justice

justice Yeni Üye

inşallah daha da iyileri olur..

17. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Madem iki kişi paslanmaz küflenmez arlanmaz utanmaz çelik tencere olmayı kabul etti ben de olsam birşey olmaz.

Makale bölümü gece yetişmedi daha doğrusu uykum geldi kapattım. Ama bugün bitti.

18. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bu ne demekti dostum anlayamadım ya? :D :D

19. saka

saka Admin Yetkili Kişi

üçüncü mesajda şöyle yazmıştık :)

20. The Wind

The Wind Yeni Üye

:D :lol: :mrgreen: Valla oraya bakmadım ki ne zamandır...

Sayfayı Paylaş