Fujitsu-Siemens Wireless Driver Tanıtamayanlar Lütfen Okusun

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında osdoctor tarafından paylaşıldı.

1. osdoctor

osdoctor Yeni Üye

Fujitsu Siemens laptoplarda wireless driveri tanıttığı halde Wireles ışığı yanmayan arkadaşlar bu problem nacızane benıde baya ugrastırdı. Malumunuzdurki fujitsu laptoplarda wireless düğmesi var ve bu düğmeye bassanızda ışığı yanmıyor dolayısı ıle kablosuz ağları göremiyorsunuz. Fujitsu ıle yaptığım görüşmede bu ve bunun gibi bir kaç laptop markasına has bır program var. laptopunuzun urun drıver download sayfasında utulıtıes yada tools bolumunde bulabılırsınız. Programın ısmı power management bu programı yuklemenız gerekıyor drıverı yukledıkten sonra. Doğru surucuyu ve bu programı yukledıgınız taktırde wıreless alıcı kartınızda bır sıkıntı yoksa calısacaktır. ben cok ugrastıgım ıcın belkı faydası olur umıdı ıle paylasıyorum.

2. vhp46

vhp46 Yeni Üye

arkadasim senin yazini okudum ancak driveri tanitamayanlar yazmisin sorada driveri tanittiktan sora manegement programini yükleyin yazmisin benim laptop driceri tanimiyor wlan driverini tanitabilsem sorun kalmayacakta tanitamiyorum yükleyemiyorumki manegementi yükleyim wlan kartinda sorun yok ancak bir taniyor wlan calisiyor kapatiyoruma ciyorum wlani tanimiyor USB stickle giriyorum anlamadim böyle bir sorun yani Wlan kartinda sorun olsa ariza onda dicem ama kartta sorun olsa arada calisiyor hic calismamasi lazim yani dimi??yardimci olabilirsen yada sorucagin soru varsa sor sana msn vereyim dostum görüselim istersen vahap_akcam_46@hotmail.com laptopum fujitsu siemen amilo pa 2510 kardes .... sildirdim yeni program yüklettim originali vistaydi win 7 kullaniyordum birden bu sorun cikti win 7 sildirdim vista yüklettim düzelmedi tekrar win 7 yüklettim su an kafasina göre bazen calisiyor wlani taniyor giriyorum tanimazsa USB stickle giriyorum....yardimci olabilirsen sevinirim driver falan yükledim fujitsu sayfasindan hepsini yaptim ama olmadi atheros isimli driver yok suan yani bazen taniyor bazen tanimiyor...selamlar

Sayfayı Paylaş