Fujitsu Siemens Li 2727 Wireless switch sorunu

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında caplumba tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. caplumba

caplumba Yeni Üye

Vista işletim sistemi yüklüyken fn+f1 yaparak açabildiğim wireless'ı , XP (sp2'li,güncellemeli ve sata driver gömülü) kurduktan sonra ne yazıkki açamaz oldum. Laptop üzerinde ne bir düğme var ne de XP'de swtich...

mevcut wireless adaptor : ATHEROS AR 5006X

bununla ilgili herhangi bir program ya da o tarz bişe var mı acaba ?? bilen varsa şimdiden teşekkür

[imdat]

2. ezvaci

ezvaci Yeni Üye

Bu sorunu bi arkadaş çözerse bahtiyar olurum. [melek]

3. ezvaci

ezvaci Yeni Üye

4. caplumba

caplumba Yeni Üye

Siteden bişe anlamadım , full almanca :cry: yardıım [ofof]

5. firavun_06

firavun_06 Yeni Üye

6. pamukoglu

pamukoglu Yeni Üye

arkadaşalr fujitsu siemens amilo Li 2727 nin wireless adaptörü bahsettiğinizi gibi Atheros AR 5006 xdeğil wn6302a diye bir mini pcı kart ve de onun driverini bulamadım. bahsettiğiniz atheros driverini yüklemem rağmen tanımıyor.

7. mesut063

mesut063 Yeni Üye

Mrb..iLkdefa bi Konu hakkinda ßise yazacam. ßugune kadar ßurdan indirdiqim hersey gercekten cok isime yaradi.S.urfada ßilgisayarciLik yapiyorum.Fujitsu Siemens Li 2727 ßu modelin ßurda kampanyali ßi sekilde satiyorum .Xp kurulmuyor vistada da arkadasin dedigi gibi bi W.lan sorunu var. FN F1 iLe aktiv QLmasi gerek fakat QLmuyor.Şaka kardes..seni ßurda cok met ettim.ßu sorunuda hal edeßilirsek el birligi ile gercekten cok güzel Olacak cunki ßu urunden ßaya ßi sattim geri dönme riski var:) yardimci QLursan sevinirim..

8. The Wind

The Wind Yeni Üye

Ah bir de Türkçe yazsaydınız ne hoş olurdu...
    :evil:

9. xcodex

xcodex Yeni Üye

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş