FUJITSU SIEMENS ESPRIMO MOBILE 'a xp driver sorunu

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında ozznur tarafından paylaşıldı.

1. ozznur

ozznur Yeni Üye

:?:
    FUJITSU SIEMENS ESPRIMO MOBILE V5505 CORE 2 DUO T5450 1.66Ghz bir makinaya xp yüklemek istiyorum. hatta yükledim ama ses, ethernet ve pci ile ilgili tanıtma problemim var. driverları nerden bulabiliri m?

2. ozznur

ozznur Yeni Üye

İşlemci Tipi Intel Core 2 Duo
    Chip Seti Intel 965GM Chipset
    İşlemci / Hızı Core 2 Duo T5450 1.66 Ghz 2MB 667MHz
    Ekran Özelliği 15.4" / 1280 x 800 / WXGA
    Ekran Kartı Paylaşımlı 224MB
    Sistem Belleği 1024MB
    Bellek Yuvası 2
    Sabit Disk Kapasitesi 120GB 5400RPM 8MB
    Optik Sürücü DVD Dual Yazıcı
    Klavye TR/Q
    Kablosuz İletişim Intel Pro Wireless 3945ABG 802.11a/b/g Entegre WLAN
    Bluetooth Özelliği Yok
    Pcmcia Var
    USB (Adet) ? 3
    FireWire Yok
    Seri Port Yok
    S-Video (TV-Out) Var
    Fax Modem Var
    10/100 Ethernet Var
    Pil Ömrü (Saat) 3

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ses için herhangi bir asus notebook için verdiklerimizi denyebilirsiniz. ethernetin üreticisini bilmeden birşey demek zor.

4. ozznur

ozznur Yeni Üye

media drivers bulunamadı gibi bi hata verdi. notebook yanımda değil. yarın tekrar deniyeceğim.

5. gilendi

gilendi Yeni Üye

sana yardimci olabilrim
    bende bazi sorunlar yasadim
    istiyorsan bulamadinsa yardim ederimbildir
    yeter ki
    bulamandinsa haber ver

6. egeyigit

egeyigit Yeni Üye

bu yazılan fujitsu simens c2d 1.66 dan bizde okula aldık . fiyatı uygun diye. herşeyini kurdum. kendi sitesinden aldığım driver larla ekran kartı çipset falan hepsi çalıştı. fakat ses kartı sitesinden indirdiğim driver ile çalışmıyor.
    sitenizde verilen herhangi bir asus ses driver yeterli olur sözüyle asus f3we ses driverini yükledim yine olmadı. dizüstübilgisayarımızdan ses çıkaramıyoruz. yardımınızı bekliyoruz.
    bilgisayarın altındaki seri numarasını yazınca fujinin sitesine maakinan karşına geliyor. belki yardımı olur diye veriyorum: YKAJ030801

7. gilendi

gilendi Yeni Üye

gecen gun girdim siteye baktim yeni bir yontem buldum
    o link i verecem ve o linkten girin sirayla notebook yaz bekle gelene modeli yaz daha sonra gelene serisini yaz son gelenede vista mi xp icin mi 64 bit icin mi yaz sonra indirmeye basla
    baktin olmadi eni ekle goruselim
    hisar0770@hotmail.com
    kolaygelsin

8. Radix06

Radix06 Yeni Üye

kardeş benim notebook ta aynı marka nasıl format attınız bendede hdd sata diye xp cd si gormuyo hdd yi nasıl gosterebilirim bi yardım edermisiniz ustadlar :( :cry:

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hdd yi göstermek basit. Notebook genel bölümünde sırf o konu ile ilgili bir konumuz var.

10. red_royal34

red_royal34 Yeni Üye

arkadaslar bende de war aynı model den bende lisan aldım yeniden kurmam gerekti bu sorunlarla bende karsılastım once lan dan güncellestirmeleri yükleyiniz sp 2 yi yüklediğiniz zaman kendi sitesinde verilen ses driver i çalışıyor yanlız benim çozemediğim sorun halen kablosuz ağda bir ağa bağlanamıyorum :(
    http://www.fujitsu-siemens.com/support/downloads.html site burası burada her driver i war dediğim gibi ses sadece sp 2 de çalışıyor saygılar

11. ZeuS-47

ZeuS-47 Yeni Üye

red royal34 tşkler çook sağol okadar aradım bulamadım sağoll

12. pharaohxxx

pharaohxxx Yeni Üye

saolun çok teşekkür ederiz emeğinize sağlık

Sayfayı Paylaş