fujitsu amilo li 2727 xp driver

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında aceofface tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. aceofface

aceofface Yeni Üye

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

teşekkürler

3. hakkid

hakkid Yeni Üye

üstadlar sağolasınız ama benim AMILO Li 2727 yi vistadan xpye çevirdim tüm driverler tamam ama bir türlü DVD Writher ı kuramadım daha doğrusu cd okuyor cd yazıyor dvd okuyor amA DVD yazamıyor aman diyim bana bi çare hardisk şişti kaldı dvd ye yazacam ama bi türlü olmuyor
    Kod:
    EVEREST RAPORU
    --------[ EVEREST Home Edition (c) 2003-2005 Lavalys, Inc. ]------------------------------------------------------------

Sürüm                                             EVEREST v2.01.347/tr
        Anasayfa                                          http://www.lavalys.com/
        Rapor Türü                                        Rapor Sihirbazı
        Bilgisayar                                        KARAKUVVET (laptop)
        Oluşturan                                         Hakkı DURMUŞ
        İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600 (WinXP Retail)
        Tarih                                             2008-11-07
        Saat                                              17:31

--------[ Özet ]--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilgisayar:
          İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows XP Professional
          OS Servis Paketi                                  Service Pack 3
          DirectX                                           4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
          Bilgisayar Adı                                    KARAKUVVET (laptop)
          Kullanıcı Adı                                     Hakkı DURMUŞ

Anakart:
          CPU Türü                                          Mobile , 1600 MHz (4 x 400)
          Anakart Adı                                       FUJITSU SIEMENS AMILO Li 2727
          Anakart Çipseti                                   Bilinmiyor
          Sistem Belleği                                    1014 MB
          BIOS Türü                                         Phoenix (07/07/08)

Görüntü Birimi:
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family  (128 MB)
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family  (128 MB)
          Monitör                                           Tak ve Kullan Monitör [NoDB]

Çokluortam:
          Ses Bağdaştırıcı                                  Realtek HD Audio output

Depolama :
          IDE denetleyici                                   Intel(R) 82801HEM/HBM SATA AHCI Controller
          IDE denetleyici                                   Intel(R) ICH8M Ultra ATA Storage Controllers - 2850
          Disk Sürücüsü                                     WDC WD1200BEVS-22UST0  (111 GB, IDE)
          Optik Sürücü                                      TSSTcorp CDDVDW TS-L632H
          SMART Sabit Disk Durumu                           OK

Bölümler:
          C: (NTFS)                                         60211 MB (51093 MB boş)
          D: (NTFS)                                         53233 MB (53167 MB boş)
          Toplam Boyut                                      110.8 GB (101.8 GB boş)

Giriş:
          Klavye                                            Standard 101/102 Tuşlu ya da Microsoft Natural PS/2 Klavye
          Fare                                              PS/2 Uyumlu Fare

Ağ:
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC  (10.0.0.8)

Çevre Birimleri:
          Yazıcı                                            TER-2 üzerinde otomatik Epson LX-300
          USB1 denetleyici                                  Intel(R) ICH8 Family USB Universal Host Controller - 2830 [NoDB]
          USB1 denetleyici                                  Intel(R) ICH8 Family USB Universal Host Controller - 2831 [NoDB]
          USB1 denetleyici                                  Intel(R) ICH8 Family USB Universal Host Controller - 2832 [NoDB]
          USB1 denetleyici                                  Intel(R) ICH8 Family USB Universal Host Controller - 2834 [NoDB]
          USB1 denetleyici                                  Intel(R) ICH8 Family USB Universal Host Controller - 2835 [NoDB]
          USB2 denetleyici                                  Intel(R) ICH8 Family USB2 Enhanced Host Controller - 2836 [NoDB]
          USB2 denetleyici                                  Intel(R) ICH8 Family USB2 Enhanced Host Controller - 283A [NoDB]
          Akü                                               Microsoft AC Bağdaştırıcısı
          Akü                                               Microsoft ACPI Uyumlu Denetim Yöntemi Pili

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

5. hakkid

hakkid Yeni Üye

saka kardeş alakan için sağolasın ama verdiğin adresten bir yol bulamadım ingilizce sıfır olduğu için bana açıkça bir izahta bulanabilirmisisn lütfen. çok teşekkür ederim.

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

güncel bşr firmware bulup güncelleme yapabilirsiniz. Ancak bu servisinde yaptırmanızı öneririm. Google ile de bulabilirsiniz ancak ben size direk bir dosya vererek sorumluluk almak istemiyorum.

7. xcodex

xcodex Yeni Üye

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş