Format atamiyorum lutfen yardim

Konu, 'Notebook Genel' kısmında Nevermind tarafından paylaşıldı.

 1. Nevermind

  Nevermind Yeni Üye

  Arkadaşlar bilgisayara format atmak istedim beyaz sayfada kırmızı ERROR yazısı çıktı ve bilgisayar bozuldu servise götürdüm format atıp bana geri verdiler şimdi bi daha format atmak istiyorum ama yaparsam bozulucak(bi kaç kere oldu)
  Bana solediler ki senin bilgisayarda format amak için HDD çıkarıp dışarıda format atmak gerekiyor.Bununla alakalı bana yardım ede bilir misiniz?Ne yapmalıyım ben şimdi?:
   
 2. saka

  saka Admin Yetkili Kişi

  hata mesajının ne olduğunu bilmeden yorum yapamayız.
   
 3. Nevermind

  Nevermind Yeni Üye

  hata mesaji sadece beyaz sayfada kirmiz error olarak gelio ben de anlamadim ki :S
  bide ben disarida nasi format atabilirim onu sormustum kardes
   
 4. saka

  saka Admin Yetkili Kişi

  diski herhangi bir notebooka takacaksınız. Normal bir şekilde format ve işletim sistemi kuracaksınız. Sürücüleri kurmayıp diski çıkarıp kendi notebookunuza takacaksınız.
   
 5. baalpteor

  baalpteor Yeni Üye

  Dostum aynı olay bi ark ımdada oluyordu.Sanırım adamlardan kaynaklanıyor.Servis biş yapıyor onların dışında windows kuramadık.uyuz oLdum ne yol warsa denedik.burdaki bi kaç usta war onlarda yapamadı.Yinede saka yı dinLe sen ama kendin kurmasan nooLcak :D bırak ztn kurmuşlar..
   
 6. Nevermind

  Nevermind Yeni Üye

  Şimdi geceler yatmıyorum bilgisayarla uğraşıyorum hep herkes için ben format attım ama kendi işimi kendim beceremiyorum bi anlasam nası bişi olduğunu error code falan gelse anlicam sadece error yaziyo çok uyuz oldum ona
   
 7. blackblood

  blackblood Yeni Üye

  Arkadaşım notebook asus galiba.
  Bahsedeceğim işlemleri yap büyük bir ihtimal düzelir.
  önce f9 ile recoveryden format atmayı dene olmazsa başka bir işletim sistemi kurarken xp veya vista hdd bölümleme bölümünde
  bütün hddyi sil ve sonra tekrar orjinal cdleri ile kurulum yap.
   

Sayfayı Paylaş