Forex ile İlgili

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında netbook tarafından paylaşıldı.

1. netbook

netbook Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba. Geçenlerde alternatif gelir modelleri ne olabilir diye araştırma yaparken foreks diye bi şeye denk geldim. Baktım biraz borsayla falan ilgili, anında okumadım bile. 2 gün sonra bi arkadaşa durumu anlatıyodum ki foreks şöyledir, böyledir diye anlatmaya başladı. Ve dinledikçe epey hoşuma gittiğini fark ettim. Bari biraz da ben göreyim şu foreksçileri deyip foreks kullanıcılarının yorumlarına baktım, düşüncem daha da pekişti. Ben de foreks kullanıcısı olmak istiyorum İnsan hemen başlamak istiyor böyle bi şeye. Ne de olsa hevesle başlanıyor. Başka türlü o kadar rakamla baş edilmez zaten sanırım. İşin temelini foreks takasın temelini bilmeden ilerlemek zaten zor. Foreks evet karışık ama çözmesi gereken ilk insan ben değilim. Aranızda bu işin miri olan birsürü kişi vardır eminim. Bana güvenilir foreks firmaları şunlardır demeniz bile yeterli şu anda. Ben ufak bir araştırma yapayım dedim. Yazılımla ilgili yapılacak seçimin çok fark etmediğini gördüm. Firmalar arasındansa beğendiğim İntegral Şikayetleri biraz incelediğimde en az yorumu bu firmada buldum çünkü. Demek ki iyidir dedim. Sizin fikriniz nedir

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

çevremde işletme mezunu, finans masterı yapmış, defalarca eğitim vermiş ama forex yüzünden batmış insanlar var.
    Bu işe bulaşmamanızı öneririm. Hiçbirşey o kadar kolay değil.

Sayfayı Paylaş