Forex e yeni başladım

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında netbook tarafından paylaşıldı.

1. netbook

netbook Yeni Üye

Selamlar.
    Forexe başlamayı düşünüyorum. Bi arkadaş kullanırken gördüm, yapabilirim gibi geldi ama konuya çok yabancıyım. Bi kaç fikir soracaktım. Bu işe ilgi gösterdim çünkü arkadaşımı işin başında gördüm. Birkaç saatte iyi para kazandı. Çok iyi olmasa da fena değildi. İşin zevki de cabası. Bu tarz gelir modellerini hep denemek istemiştim. Şimdi başlayayım diyorum, hangi aracıyı kullanacağım bilmiyorum. Arkadaşımın tercihi İntegral Menkul
    Şikayet edeceğimi biliyorum ilerde ama başlama isteğim yine de azalmıyor. Sonuçta aracı maracı bi yere kadar galiba. Asıl işin sırrı rakamları doğru yorumlamak gibi. Kendi görüşlerimle sınırlı kalmamak, firmaların yanlı yönlendirmeleri ile de kafamı karıştırmamak için sıkça forex yorumlarına bakıyorum. Ama forexte bi yorum diğer yorumu tutmayabiliyor. Aynı kullanıcı için hem de! O yüzden nasıl bir yaklaşım izliyorsunuz, hamle almanın zamanı şimdidir kararını nasıl veriyorsunuz bilmek isterim.
    Forexte kullanıcıların farkında olmadan izlediği sabit adımlar da var. Bunları da bilmem gerekir. Örneğin her sabah ilk neye bakar, neye sevinir, neye üzülür, ne fırsattır, ne forex kullanıcısının dostudur bilebilmem gerek. Yani sadede gelecek olursak müşterisine müşteri gibi davranabilen bir aracı önerisine, iyi deneyimlere ve kapsamlı bir veri akışına ihtiyacım var. Her önerinizi dikkate alacağım.

Sayfayı Paylaş