Foreks?

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında netbook tarafından paylaşıldı.

1. netbook

netbook Yeni Üye

Tahmin ederek para mı kazanılırmış, kumar oynar gibi ev mi geçindirilir, oturduğu yerden grafiğe bakarak insan para mı kazanırmış diye soranlardan mısınız? Valla ben bi süre önce böyleydim. Sonra biraz inceleyince, içine girip formüllerle kafayı bozunca nasıl da olabiliyormuş insan görüyor. Deneyimli foreks kullanıcılarının yönlendiri yorumları ile işler biraz olsun kolaylaşıyor. Lakin hala anlayamadığım bazı konular yok değil. Nasıl yatırım yapacağımdan daha çok kafamı karıştıran konu kiminle yatırım yapacağım. Yani foreks firması seçimi. Ne kadar zor olabilir ki diyodum ama olumsuz yorumları okudukça insan daha bi tedirgin oluyo. Benim bulduğum bi kaç tane var. İçlerinden birini seçmem mantıklı olur mu? ozbey, avafx veya integral. Şikayet edenleri toplasak bi gemiyi dolduracak firmalardan birini seçtiğimi anladığım gün foreksi bırakırım biliyorum. Bu yüzden nereyi seçtiğime dikkat etmeliyim. Yanlış tercihlerden para kaybetmek ok ama dolandırılmaya yokum. Her şeyi bir yana bırakırsak foreksi seviyorum ve uzun süreler yapmak istiyorum. Her türlü önerinizi dikkatle dinleyeceğimi söylemek isterim.

Sayfayı Paylaş