FN TUŞU KULLANIM ÇÖZÜMÜ

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında semih1521 tarafından paylaşıldı.

1. semih1521

semih1521 Yeni Üye

Genelde vistadan kurtulup xp ye geçenler bu sorunu yaşıyor ama ikiside artık bizim için sorun değil. Bende toshiba satellitte L40 PSL48E kullanıcısım ve xp service pack 3 baba gibi kullanıyorum.

Beyler dün nette çok aradım kimse yapamamış bunu ben uğraştım yaptım. mevzu çok basitmiş.

İster vistada ister xp de bu yöntemle FN tuşunu tam randumanlı kullanabilirsiniz. herkes yok driver yok yok bilmem ne yok falan diye yorum yapmış meğersem kendiside bilmiyor.

Toshiba internet sitedine gidin downloads- driver yapın oraya bilgisayarın modelini ve işletim sistemini girin HOTKEY UTİLİES FOR DİSPLAY DEVİCES yazanı seçin arattırın (ee o kadar ingilazcmız war gevurca yani). hatta bu link çıkıyor http://support1.toshiba-tro.de/tedd-fil ... 160810.zip bunu indirin önce diriveri kurup bilgisayarı baştan başlatın sonra ikinci şeyi yükleyin canavar gibi çalışacaktır. hatta FN tuşu ile F serisine basınca basınca sol üstte mavi bi bi blgilendirme hadisesi çıkıyor. on numara kullanım. randumanlı bi şekilde kullanabilirsiniz kolay gelsin...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

O sürücü bizde epeydir var. Ancak bazı arkadaşlar her modelde çalışmadığını yazmıştı.

[*] Toshiba Hotkey Utility : Toshiba Hotkey Utility

3. semih1521

semih1521 Yeni Üye

Ben zaten bu sürücüyü yükle demiyorum. örnek olarak benim bilgisayarın modelinin sürücüsünü gösterdim. arkadaşlar kendilerine uygun olanları indirecekler. ok sakar. yani bi link vermiş değilim. bilgilendirme açısından. çok sorulmuş cevap alınamamış ok

Sayfayı Paylaş