firefox eklentisi: Google ve yahoo preview

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu eklenti sadece firefox üzerinde çalışır. Mozilla Firefox kullanıcısı değilseniz; Mozilla Firefox, hayatınızı kolaylaştırcak.
    Firefoxu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

[firefox1][/firefox1]

Google Preview, Google ve Yahoo’da yaptığınız arama sonuçlarında çıkan web sitelerinin linklerinin yanına küçük birer ön izleme resmini yerleştirir.

Google Preview’u istediğiniz zaman sağ alt tarafa yerleşen GP simgesine tıklayarak, Google arama sonuçlarında çıkan resimlerin, çıkıp çıkmamasını kontrol edebilirsiniz.

Google Preview, gerçekten kullanışlı bir eklenti. Google dışında Yahoo aramalarınızda da kullanabilirsiniz. Arama sonuçlarında çıkan linklerin küçük birer önizlemesini inceleyerek, linke tıklayıp tıklamama konusunda az da olsa fikir edinebilirsiniz.

Şunu da söylemeliyiz ki, eklentinin resmî web sitesinde belirtildiği gibi, bu eklentiyi geliştiren kişi, ay başına 4,5 terabytelık bir kapasiteye sahip olan 5 server üzerinde bu önizleme resimlerinin hostluğunu yapmakta. Gerçekten güzel bir çalışma!

Eklenti adı ve kurulum linki: [eklenti]https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/19450/googlepreview-3.2-fx.xpi,Googlepreview 3.2[/eklenti]
    Eklenti tanımı: google ve yahoo aramalarında çıkan sitelerin önizlemesini gösterir.

Eklenti nasıl kurulur bilmiyorsanız buraya tıklayın.

Kaynak: eklentiler.com

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Teşekkürler saka,ben bu firefoxun gözünü seveyim,explorer kullananları hiç anlamıyorum. :)

3. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

bu konuyuda yeni görüyorum.

bu eklentiyide yapamıyorum

tıkladıgım zaman böyle oluyor.

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Abi şimdi denedim çalışıyor link:))Valla kardeş sendeki olaylar bende olsa kırmıştım kafayı şimdiye :twisted:

5. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Linkin üzerine gel sağ tıkla farklı kaydet de masaüstüne eklentiyi indir xpi uzantılı bi dosya iniyor onu firefox sayfasına sürükle o kadar kurulm başlar ;)

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

Allah allah ilginç :D Bende direk çalışıyor,neden öyle bir uyfulama yapılsın ki?Linke tıklayınca açılıyor normal.

7. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

ben alıştım artık tepki vermiyor bünye :D

resimdeki gibi oluyor tıklayınca :!:

8. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

evet oldu,çok mutluyum çok,saol kardeş.

eee bu renkleri nereden degiştiriyoruz :mrgreen: :D

9. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Bende de aynı boş sayfa açılıyor sende nie açılmıyor emrah???

10. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

hocam bence sorun sizde,daha dogrusu hiç sorunla karşılaşmamanızda :mrgreen: :D .
    acaba flashla falan alakası varmıki?

11. The Wind

The Wind Yeni Üye

Ben biraz ballıyımdır da,arkadaşlar birçok sorunla karşılaştı bundan önce,bende hiçbir sorun çıkmadı...Öyle ki a200 sahibi arkadaşlar sorunlarını soruyorlar bazen yaşamadığım için çözüm bulamıyorum ;) :D :D

12. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

pembeden başka renk yokmuydu yaw,garip oluyor :mrgreen: :D ,
    bu eklentiyi kaldırmak için ne yapıcaz? :D

13. The Wind

The Wind Yeni Üye

Araçlar,eklentilerden kaldırabilirsin.Ben de pembe yok ya,mavi yeşil falan var :D

Sayfayı Paylaş