Firefox eklentileri: Sağ tıklama engelli sitelerde sağ tıkla

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu eklenti sadece firefox üzerinde çalışır. Mozilla Firefox kullanıcısı değilseniz; Mozilla Firefox, hayatınızı kolaylaştırcak.
    Firefoxu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

[firefox1][/firefox1]

Bazı web siteleri, site üzerinde farenizle sağ tıklamaya izin vermiyor. Böyle sitelerde hiç bir şekilde sağ tıklayamıyorsunuz. İşte Allow Right-Click eklentisi, sağ tıklamaya izin vermeyen sitelerdeki scripti etkisiz hale getirerek, böyle sitelerde sağ tıklayabilmenizi sağlıyor.

Allow Right-Click eklentisini yüklemeniz için buraya tıklayın ve Mozilla Firefox’unuzu yeniden başlatın.

Herşey tamam! Artık, sağ tıklamaya izin vermeyen web sitelerde bile, Mozilla Firefox’la dolaşırken sağ tıklayabileceğinizi göreceksiniz.

Eklenti adı ve kurulum linki: [eklenti]http://extensions.roachfiend.com/allowrightclick.xpi,Allow Right-Click Version 0.4.[/eklenti]
    Eklenti boyutu: 16kilobyte
    Eklenti tanımı: Sağ tıklamanın yasak olduğu sitelerde bile sağ tıklamaya izin verir.

Eklenti nasıl kurulur bilmiyorsanız buraya tıklayın.

2. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

bu gerçekten çok işe yarayacak bir uygulama hemen ekledim ;) teşekkürler

3. The Wind

The Wind Yeni Üye

Her yasağın bir delinme yolu var demek ki. ;)

4. mally328

mally328 Yeni Üye

Arakadaşım çok teşekkür ederim bu muhteşem paylaşımın için ama kurdum işe yaramıyor..??
    neden olabilir?

5. the_grudge

the_grudge Yeni Üye

benim firefox güvenli güncelleme içermediği için kurulmasına izin vermedi... Pardus ile gelen firefox kullanıyorum dikkatinize... :lol:

6. yuzunca

yuzunca Yeni Üye

mozilla da 5.0 da kurulamıyor arkadaşlar bilginize

Sayfayı Paylaş