firefox dosya silme

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında pilavyer tarafından paylaşıldı.

1. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

arkadaşlar explorer da temporary dosyaları siliyoruz ya,fire fox da nasıl yapıcaz bunu
    araçlarda özel verileri temizleme bölümü var,ama daha önce girdigim sitelerin adlarını falanda siliyor orası,ben sadece temporary dosyaları silmek istiyorum.

2. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

:?: :)

3. The Wind

The Wind Yeni Üye

C-kullanıcılar-senin bilgisayarın isminin olduğu dosya :mrgreen: -appdata-local-temp bu dizinden silebilirsin,dediğini aradım ama temp adında yok firefoxta,ayrı ayrı şeylerin siinebildiği bir yer var ama temp adında bir seçenek yok.belki ordakilerden biri temp'e karşılık geliyordur ama bilmiyorum.ÖNbellek diye birşey var ama o temp mi bilmiyorum:)

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

yalnız bildiğim kadarıyla appdata dosyası vistada otomatikman gizli dosya.onu aç ilk önce.yoksa göremezsin o dosyayı. ;)

5. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

tşkler hocam

gizli kılasörleri açmayı bulmak ne zormuş yaw :mrgreen: :D

appdata içinde çok fazla şey var,nedir bunlar,benim kurdugum programlarla ilgili dosyalar,ıvır zıvır dolu sanki

silsem ne olur appdata yı

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

Kardeş temp dosyasını sil sadece diğerlerine dokunma :D Yine bişeyler hata verir sonra yana yana çözüm ararsın.Şaka biryana gerçekten silme,silinecek birşey olsa vista gizlemezdi değil mi? ;) Önemli o klasörler.

7. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

temprary dosyasını komple silisem bişey olmaz dimi?bu tmp explorer için galiba
    mozilla daki cache leri silsemmiki?

bende herşeyi silmeye kalkıyorum :D :mrgreen:

8. The Wind

The Wind Yeni Üye

Hocam temp dosyasının içindekileri silersen birşey olmaz sanırım,ben siliyorum arasıra.Cache leri de silebilirsin ama çok da yer kaplamaz,silmesen de olur yani. :mrgreen:

9. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

silmeyim,şimdilik zararları yok. :)

Sayfayı Paylaş