Firefox 3 Beta 1 yayınlandı

Konu, 'Eski Haberler' kısmında oguzhanx tarafından paylaşıldı.

1. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

Mozilla grubu, 21/11/2007 itibariyle Firefox 3'ün ilk beta'sını yayınladı. Web tarayıcı pazarının %14'üne sahip olan Mozilla, Firefox 3 beta'sındaki açıkların en kısa sürede taraflarına bildirilmesini istiyor. Firefox 3 ile pazar payını büyütmeyi hedefleyen Mozilla, tarayıcının test sonuçlarını da çeşitli sitelerde yayınladı.

Firefox 3'ün beta 1 sürümünü BURADAN indirebilirsiniz. Önümüzdeki sene içerisinde piyasaya çıkacak olan Firefox 3, nasıl bir başarı sağlayacak hepimiz merakla bekliyoruz.

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Her zaman iexplorerdan daha kaliteli olmuştur mozilla firefox,ben çok beğeniyorum ve zaten firefox kullanıcısıyım,tam sürümü çıksın da hemen yükleyeyim.Betalardan hiç haz etmem de :D

3. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

aynen betalar çok korkutuyor bnide :D
    bende full sürümünü bekliyorum.umarım arayüzü falan daha gösterişli olmuştur :)

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Evet haklısın biraz da albenisi olsa işlevselliği kadar çok süper olacak! :lol:

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Yakında forumda bir bölüm açacağım firefox la ilgili. Firefox ile ilgili eklentiler ve uygulamalar olacak. Sanrıım o zaman ne kadar faydalı bir program olduğu daha iyi anlaşılacaktır.

6. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

çok iyi olur, ayriyeten belirtmek istiyorum.bölümlere ek olarak windows xp / vista gibi bölümlerin açılmasıda çok hoş olur.böylece kullanıcılar işletim sistemiyle ilgili herhangi problemleri paylaşabilirler.

7. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bence de browserlarla ilgili bir konu olsa iyi olur.

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Yarın yazılımla ilgili foruma bir el atacağım. İstediğiniz gibi olacak :)

9. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

harika, sayın saka işletim sistemi bölümlerinide görmek istiyoruz.forum olarak kapsamlı bölümlere sahip olursak kullanıcı aktifliği ve paylaşım artacaktır.

10. The Wind

The Wind Yeni Üye

Sağol kardeş,bence daha da güzel olacak yazılım topici o zaman.

11. gilendi

gilendi Yeni Üye

tesekürler kardes ellein dert görmesin

Sayfayı Paylaş