Fifa 2009 - Sonbaharda

Konu, 'Oyun Genel' kısmında Slithereen Guard tarafından paylaşıldı.

 1. Slithereen Guard

  Slithereen Guard Yeni Üye

  [​IMG]


  Sonbaharda tüm platformlarda piyasada olacak olan FIFA 09, 250´nin üzerinde yenilik içerecek. Yeni animasyon teknolojisi ile şutların ve pasların daha gerçekçi tepkilerle atıldığı oyunda ayrıca daha hızlı ve kontrollü top sürüşleri de oyuncuları bekliyor. FIFA 09 ile ilk defa oyun motoruna müdahale ederek takım stratejisi üzerinde tam kontrol sağlamanın mümkün olacağı gelen bilgiler arasında.


  Electronic Arts´ın belirttiğine göre FIFA 09´un PC versiyonun grafikleri oldukça gelişmiş olacak ve yeni nesil PC´lerin tüm nimetlerinden faydanalacak. Çok gerçekçi bir oynanışa sahip olacak oyunun PC versiyonunda yıldız oyuncuların modellemesi foto-gerçekçi kalitede olacak.

  EA Sports firmasının geleneksel oyunu FIFA 09´da dört yeni yetenek hareketiyle Ronaldinho tarzı şık hamlelerin sayısının 32´ye çıkacak. Wii´ye özel olarak da ünlü oyuncuların Mii benzerleriyle oynama imkanı sunacak. FIFA 09, PlayStation 3, PC, PS2, Xbox 360, Nintendo Wii ve el konsolları PSP ile DS´e sonbahar aylarında çıkacak. Tam tarih ise önümüzdeki zamanlarda belli olacak.

  Kaynak TeknikHaber.
   

Sayfayı Paylaş