Facebook Bedava Olacak! [GSM]

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

 1. Error!

  Error! Yeni Üye

  Türkiye'de en çok ziyaret edilen siteler arasında yer alan Facebook, cep telefonlarında da en çok ziyaret edilen adresler arasında.

  Turkcell, kendi sitesinden yayına açtığı ankette 1 milyon tıklamaya ulaşıldığı takdirde, cepten Facebook'a girmeyi ücretsiz yapacağını iddia ediyor.  Oy verdiğiniz zaman anında yükselen sayacın 1 milyona ulaşması için eşe dosta da haber salmanızı tavsiye ediyor. Oy vermek için;
  http://gnctrkcll.turkcell.com.tr/
   

  Ekli Dosyalar:

 2. Error!

  Error! Yeni Üye

  Bu Haberi Duyurduktan sonra bu olaylar gelişti :)  Tam 1.000.000 genç birleştiniz,
  100 bin demediniz, 500 binde kesmediniz.
  İstediniz ve 6 günde Cepten Facebook’u Bedava yaptınız.

  15 Ocak'tan itibaren Cepten Facebook Bedava!
  Okulda, otobüste, cafede nerede olursan ol,
  Hiçbir ücret ödemeden cepten bağlan m.facebook.com'a, ister arkadaşını etiketle,
  ister statünü güncelle :))  Kampanya Koşulları

  Kampanya 15 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında geçerlidir.

  * Kampanya sadece wap erişim noktası yapılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. Wap ayarlarınızı almak için WAP yazıp ücretsiz 2222'ye gönderebilirsiniz.

  * Kampanya sadece m.facebook.com adresinde yer alan Facebook mobil sitesine erişimde geçerlidir. Facebook’a ait URL’ler üzerinden çalışan profil gezme, resim görüntüleme, durum bilgisi güncelleme gibi tüm aktiviteler ücretsiz olacaktır. Facebook’ta yer alan, ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar (oyunlar vb.) kullanıcının mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  * iPhone cihazlar tarafından kullanılan “internet erişim noktası”, Blackberry cihazları tarafından kullanılan “blackberry” erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (“mgb”/”mgbs”) erişim noktaları üzerinden yapılan bağlantılar kampanyaya dahil değildir.

  * Facebook mobil sitesi üzerinden diğer sitelere yapılan bağlantılar kullanıcının kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
   
 3. saka

  saka Admin Yetkili Kişi

  güzel haber
   
 4. MetHun

  MetHun Yeni Üye

  iyi hoşta türkselin diğer kazıklarının yanında bu bedava olmuş hiç farketmiyor.
   

Sayfayı Paylaş