F8Va253BD ve windows-7

Konu, 'Asus Notebook' kısmında Cursedprince tarafından paylaşıldı.

1. Cursedprince

Cursedprince Yeni Üye

Merhaba arkadaslar;
    Oncelikle bu mesajın foruma ilk mesajım oldugunu soylerek baslıyorum,fakat bu gune kadar nerde bir problemimiz olsa ilk baktıgım site burası ve gercekten yapılan paylasımlardan cok memnunum,ozellikle Saka'nın cozum bulmalarına.

Sıra geldi benim problemime,ilk defa yazmamın sebebi su:problemi kendim bizzat ugrasıp cozememis olmam :)

windows7'yi kurdum performansı arttırmak icin istedigimide verdi acıkcası.Hicbir sey kurmamama ragmen hemen hemen her parcayı tanıdı.touchpad ve sd kart okuyucu ile farklı problemlerim cıktı fakat vista driverları isi cozdu.Fakat bir noksan taraf daha var;

fn+f9,f10,f11,f12 ve fn+delete(Scr LK) tuslarını calıstıramadım,yani touchpad'i deaktive edemiyorum,ses acıp kapatamıyorum ve scrol lock olmuyor.İsin ilginci diger f tusları ile fn tusu calısıyor.Bu konuda bilgisi olan varsa lutfen paylassın benimle.Tesekkurler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

[*] Asus ATK Generic Function Utility : Asus ATK Generic Function Utility - windows 7
    [*] Asus Atk hotkey drivers : Asus Atk hotkey drivers - windows 7
    [*] Asus ATK MEDIA Utility : Asus ATK MEDIA Utility - windows 7
    [*] Asus ATK0100 ACPI Driver : ATK0100 ACPI Driver - windows 7 32bit
    [*] Asus ATK0100 ACPI Driver : ATK0100 ACPI Driver - windows 7 64bit
    [*] Asus ATKOSD2 Utility : Asus ATKOSD2 Utility - windows 7
    [*] Asus Power4 Gear güç yönetimi programı: Asus Power4 Gear güç yönetimi programı-windows 7 32bit
    [*] Asus Power4 Gear güç yönetimi programı: Asus Power4 Gear güç yönetimi programı - windows 7 64bit
    [*] Asus SPLENDID programı : Asus SPLENDID programı - windows 7
    [*] Asus Wireless Console programı: Asus Wireless Console programı

Sayfayı Paylaş