f3sv ye avermedia express tv kartı

Konu, 'Asus Notebook' kısmında JayMz tarafından paylaşıldı.

1. JayMz

JayMz Yeni Üye

arkadaşlar ben pcye tv kartı taktım,fakat şöyle bi çakışma var,windows media center ile çakışıyo,çalışmasına çalışıyo fekat kumandası çalışmıyo...uyarı olarak da şınu veriyo açılışta ehrecvr hizmetini kapatın çalışmanıza engel olabilir felan feşman...

ehrecvr dosyasını aradım ve araştırdım,bi sitede lüzümsüz bir dosya birşeye engel olmadıkça kaldırmanıza gerek yok diyor..

sistem dosyası,yerini buldum,sil diyorum silmiyo...izin istiyo veriyorum sonra izin gerekmektedir diyo,yeniden dene ve iptal seçenekleri var,yeniden deneyince tekrar çıkıyo bu yüzden iptal demek zorunda kalıyorum...

sizden istediğim böyle bir sistem dosyasını nasıl kaldırabilirim??yardım ederseniz çok sevinirim...teşekküler...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bilgisayarı güvenli modda açıp deneyebilirsiniz sanırım.

3. JayMz

JayMz Yeni Üye

dostum dediğini yaptım ama olmadı yine..

bu sefer izin bile sormuyo...

ehrecvr.exe.mui die dosya vardı silinebilen onu sildim,fakat yine çalışmıyo...

bu dosyayı silebilecek bi program veya başka bi yöntem yokmu yaa [imdat] [imdat]

bide güya tv kartı vista destekliyor :x

4. JayMz

JayMz Yeni Üye

arkadaşlar,avermedianın sitesinden avertv yazılımını indirdim,sorun çözüldü,cdsindeki pek işe yaramıyodu kafayı sıyırıyodum az daha...

tek sorun averquick denen yazılım,sitede daha gücel sanırım...eğer birisinin başına gelirse aynı dert umarım işe yarar...

herkese teşekkürler...

Sayfayı Paylaş