F3Sv Realtek VİSTA sorunu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında uA_Y_C_A tarafından paylaşıldı.

1. uA_Y_C_A

uA_Y_C_A Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar

Vista kullanmaktayım ...Asus F3sv modeli..

Ses kartım: Realtek ALC660

Vista'ya servis pack1 i yükledim...güncelleştirme yükledi yani....

Yükleme esnasında uyarı geldi zaten bunun sonucunda driverlerde felan sorun olabilir diye sanırım oldu...

Ses bazen gidiyor pc de...hata vermiyor ama çalmıyor...oturumu kapatıp açıyorum tekrar geliyor..? Belki bu ses kartının güncel sürümünü yüklersem sorun hallaolur dedim ama bulamadım driver'ı ? elinde olan varsa yardım ederse sevinirim..

Teşekkürler

İsteğim, Realtek ALC660'ın (Vista) güncel Driver'ı..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

[*] Ses kartı sürücüsü : Realtek audio driver'ını indirin. Kurulumun nasıl yapılacağı açılan sayfada yazıyor.

3. uA_Y_C_A

uA_Y_C_A Yeni Üye

saka bey ben bunu yaptım hata veriyor ....sanırım bunlar xp için...ben vista için istedim..Fark eder mi?

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bu sürücü hem xp hemde vista için olmalı. sürücüyü güncelle diyerek denemişmiydiniz.

Daha da olmaz ise verilerinizi yedekleyip recovery yapmanızı tavsiye ederim.

5. uA_Y_C_A

uA_Y_C_A Yeni Üye

ben burdan bar ibi kaç sorumu ileteyim..şimdi bende vista vardı sonra format atmam geerkti orjinal cd yi taktım..işte yazılar geldi 3 seçenek 1.patiton felan vardı onu seçtim...D kısmı durdu onda sorun yok ama C de sanki Bazı şeyler silinmemeiş gibiydi...Ama yeniden yüklenmişti...Bu recover mi oluor..Hep gizli dosyalar var hata veriyor bi çoğu girilmiyor felan eski kullanıcı ismim gözüküyor gizli ama normalde yok gibi..

Şimdi ben Bendeki orjinal verilen cd ile temiz bir format atamam mı? ?

Recovery yaprsam Service Pack 1 yine gitmeyecek mi? Tekrar yükleersem yine hata vereblir...Ses olayı zaten Hep olumyor bazen oluyor.....

6. uA_Y_C_A

uA_Y_C_A Yeni Üye

on sorumu bilen yok mu arkadaşlar?

Birde wireless^dan bağlanamıyorum ...oFFF offff

Sayfayı Paylaş