|--| F3sv KLASOR SORUNU ACİL |--|

Konu, 'Asus Notebook' kısmında kralkurtbas tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kralkurtbas

kralkurtbas Yeni Üye

Merhaba ARkadaşlar BEnde F3sv Model Notebook var Makina Gayet Güzel Hızlı Çalışıyor.Belli Bir Süre Kullandım Ve Xp ye Geçmek İstedim.Xp ye Geçemeden Önce Bilgisayarda Bir Şey Fark Ettim,Bilgisayarımdaki Bütün Klasörler Salt Okunur Olmuş.Seçeneği Değişriyorum Uyguluyorum Fakat Tekrar Kontrol Ettiğimde Aynen DEvam Ediyor.İlk Önce Vistaya Özel Bir şey Diye Düşündüm Hemen Fortmat Attım Xpye Çevirdim Fakat Xpde de Aynı Sorun Devam Ediyor.Virüsten Süpelendim Fakat Bilgisayara 15 Tane ayrı ayrı Virüs Programı Yükledim Hepsinin En Güncellledim Fakat Bir Tane Dahi Virüs Bulamadılar.Arkadasımda da Aynı Model Nootebook Var Onda Böye Bir Şey Yok.Benim Bilgisayarı ona BAğladık onun Nootebookta Aynı Oldu.BootSector Virüsü Dediler Bilgisayarın Recovery Bölümünden Orjinal Haline Yükledim GEne Olmadı.Hadi Bide Biosu Sil Güncelle Dediler Onuda Yaptım Olmadı Bu Nedir Ne Biçim Bir İllettir Anlamadım.Sorun Nerde Diyorsanız Bilgsayar Ne Bağlasam CD,DVD,USB Dısk Yada BAşka Bir Birlgisayar Hemen Onada Geçiyor Ve Bazı Klasör İşlemlerine İzin VErmiyor.Bundan Nasıl Kurtulacağım Bir De Bu Sorundan Dolayı Notebook'um Garanti Dışı Kalırmı.. Lütfen Bir Şey Bilenler kurtbas@gmail.com Adresine Mail Atabilirler.Teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Önce zahmet edip site kurallamınızı okuyunuz.
    Ondan sonra da zaen var olan f3sv konusuna bu kurallara uygun bir mesaj yazınız. Her notebook için bir konu açıyoruz sadece.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş