f3sr sorular

Konu, 'Asus Notebook' kısmında oguzhanx tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

merhabalar, asus f3sr kullanıyorum. xp kurdum.
    aldığımda yaklaşık 7gb lık gizli bi bölüm vardı, o bölüm ne işe yarıyor? onu silmelimiyim? o bölümü nasıl görüntüleyebilirim? ( sadece xp yi kurarken gördm) bide bende vista recovery cd si var.
    xp yi formatlayıp o recovery cd si ile ssıfırdan vista kurabilirmym laptopa? teşekkürler.saygılar.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

F3sr ile ilgili açılmış bir konu var keşke oradan devam etseydiniz.

O bölümü sakın ha sakın silmeyin. Çok kolay birşekilde recovery yapmanız için gereken dosyalar onun içerisinde. Görüntülemenize gerek yok sadece ellemeyin.

Asus larda recovery cd sine gerek yok. O bölümü silmediğiniz sürece bilgisyaar açılırken f9 tuşuna basarak recovery menüsünü açabilir ve kolayca bilgisayarınızı ilk haline getirebilirsiniz.

3. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

çok teşekkürler, konuyu ayrı başlıkta açtığım için kusura bakmayın.daha dikkatli olacağım ;)

4. infinity

infinity Yeni Üye

mrb arkadaşlar bende de f3sr var birkaç tane sorum olacak.

1. aygıt yöneticisinde bluetooth driveri problemli görünüo dolayısıyla bilgisyarı her açışımda yeni donanım bulundu diye bluetooth için uyarı veriyo notebookla gelen driver cd sinden yüklemeye çalıştım fakat olmadı kabul etmio bunun sebebi ne olabilir nasıl çözebilirim.

2. vista pek hoşuma gitmedi ayrıca makina vistada bayaa bi yavaş. bunun için xp kurmak istiyorum. notebooka xp kurmak için gerekli tarifi yapmışsınız teşekkürler :) fakat ola ki xp kurmayı beceremedim ya da ne bileyim driverlerde falan bi problem çıktı ( zaten harddisk sata) vistaya geri dönmek istedim bunun için notebookla birlikte gelen recovery cd si yeterli mi ? değilse tekrar vistaya dönmek için ne yapmam gerekli ?

3. xp ye geçerken dikkat etmem gereken ya da dezavantaj oluşturabilecek bi durum var mı ? bi arkadaş sitede asus un başka bi modeli için 7 gb gizli alandan falan bahsetmiş aynıı durum bende de varmı ?

Biraz uzun oldu ama bu konularda beni aydınlatabilirseniz minnettar kalırım. şimdiden teşekkürler...

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

recovery için cd ye bile gerek yok açılışta f9 a basın yeterlidir. 7gb lik gizli alan herkeste var. sakın silmeyin. recovery o bölümden yapılıyor.

F3sr ile ilgili diğer sorularınızı asus-f4/asus-f3sr-ozellik-resim-ve-xp-kurulumu-t104.html konusunda sorabilirsiniz.

Konu dağınıklığı olmaması için burayı kilitliyorum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş