F3SR Çözemediğim Sorun...

Konu, 'Asus Notebook' kısmında the-Ils tarafından paylaşıldı.

1. the-Ils

the-Ils Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar bu gün asus f3sr notebook aldım... ancak açar açmaz makinada kasılmalar vs... baş gösterdi.. neyse bir adet ram ilave etmiştim 1gb onu söküp denedim sorun gene aynı... kendi ram ını söktüm yeni aldığım ramı taktım gene sorun devam ediyor... recovery yapiiim dedim acaip acaip hatalar vermeye başladı vista kurmak istedim mavi ekran hatası geldi makina çok yavaş açıyor şu an başlarken çubuk 15-16 kez geçiyor... şimdi bunu geri göndersem yenisiyle değişmeyecekler garantiye gönderecekler asusunda garantisi malum.. 1-2 ayda anca gelir ama nası gelir bilinmez ... sorun ne olabilir yardımlarınızı bekliorum şimdiden teşekkürler

2. serkanyanarates

serkanyanarates Yeni Üye

nereden aldın bilmiyorum ama eğer bugun aldı isen değişim yapmak zorundalar. Bilgin olsun 7 gün icinde değiştirmek zorundalar yeni aldığın makinede kasılmalar olmaz.

3. the-Ils

the-Ils Yeni Üye

asıl soruunda orada zaten exa dan aldım ama şikayetvar dan okuduğum yorumlar hiç iç açıcı değil o yüzden çekiniyorum..

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

asus servis konusunda kendini çok geliştirdi. Bence servise göndermekten çekinmeyin.
    Bu arada recovery işlemini bilgisayarı açarken f9 tuşuna basarak yapıyorsunuz değil mi?

5. emilhan

emilhan Yeni Üye

asus F3sr var bende de aynı sorun var dostum ama bi sorun olmuo bendeki 15 20 sn bekledikten sonra kendisine gelior vista yüklü bende

6. BLueBlaCK_06

BLueBlaCK_06 Yeni Üye

bak usta sana bi örenirim var hızlı xp varsa onu kur makına bak nasıl çalışacak aynı şeyler bendede vardı 1 gb rem vardı ben onu 2 gb yaptım makın aynı deyişmedi bende qüzel bi xp buldum canavar qibi oldu pc acayip hızlı oldu xp den kaynaklanıyo ben 20 tane xp indirdim en sonunda harbiden hızlı sp 3 buldum ama hızlısı olacak olamssa donar sana söyleyim:)

Sayfayı Paylaş