f3sg240 dv ap044c xp Kamera driver (Kamerayı hiç görmüyor)

Konu, 'Asus Notebook' kısmında stolz tarafından paylaşıldı.

1. stolz

stolz Yeni Üye

Vistada Kamera normaldi
    Xp kurduktan sonra USB kamera olarak görüyordu ve tersti evet Kamera driverini daha kurmamıstım
    ve kurmaya kalktığımda görüntü birimi aygıtları Denilen sekme yok olmuş. O yüzden Kodları alıpta driver bakamadım. [alala]
    Oysaki ek birşey yüklediğimi hatırlamıyorum.
    Bilgisayarımda USB webcam olarak görünen kamera artık yok [ofof]
    Aygıt yöneticisinde Çeşit olarak bir tek Evrensel seri yol denetleyecilerinde Bilinmeyen bir aygıt gözüküyor.
    Sitenizde bulunan Asus için bulunan bütün cameraların xp driverlarını indirmekte buldum çareyi fakat hepsinde aynı hata ile karşılaştım :|
    Artık ne yapacağımı bilemiyorum bana bir yardım etseniz ustad Olmazsa tekrar format atacağım artık bende çare kalmadı [imdat]

2. stolz

stolz Yeni Üye

Bana Yardımcı olacak birileri varmı [imdat]

3. alisbilgisayar

alisbilgisayar Yeni Üye

Lütfen büyük harflerle mesaj yazmayınız.
    site-kurallari.php
    Anlayışınız için teşekkürler.

4. stolz

stolz Yeni Üye

İlgilendiğin için teşekkür ederim eVet asusun sitesinde yok Bu sitedeki driverlarda sanırım Everest ile bulunuyordur zaten. Bu siteden indirdiğim xp driverların birinden uninstall yaptım driver ı tekrar usb olarak gördü
    sonra koduna göre önerilen xp driverını indirdim kurdum ve AYGıt yöneticisinden tekrar kayboldu cam :S
    tekrar hiç görmedi o sinirle bastım vistayı geçtim. [alala]
    [bravo] İlgilendiğin için çok teşekkür ederim

5. selkure

selkure Yeni Üye

f3sg240 dv ap044c xp Kamera driver Kamerayı hiç görmüyordu uğraştım ve sonunda çözdüm [bravo] aşağıdaki dosyayı indir, aygıt yöneticisinden görüntü aygıtlarına gel sürücüyü güncelleştir de indirdiğin dosyayı göster tanıt yeniden başlat sorun özülecektir...

Link yenilenmiştir

BURADAN İNDiR

Sayfayı Paylaş