F3se uaa bus driver sorunu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında voivod tarafından paylaşıldı.

1. voivod

voivod Yeni Üye

Elimde Asus F3se markalı laptop var. Daha önce sitenizdeki driverları kullanarak bilgisayarıma format attıgımda bütün driverlar sorunsuz calısıyordu fakat 2. formatımdan sonra ses driverını kurmaya calıstıgımda ''microsoft bus driver should be loaded in your system before installing realtek audio drivers'' diye bir eror veriyor. Microsoftun sitesinden ve internetten baska sitelerde bir sürü cözüm buldum fakat hiç biri olmadı[uaa bus driverını cekip kurdum] Yardım ederseniz cok sewinirim.

İşletim sistemim windows Xp Sp2.

Baya bir arastırdım fakat bu konuyu göremedim eger daha önce acılmıssa özür dilerim.

2. justice

justice Yeni Üye

kardeş sen ses driverlerinden 1. yi kur hata verse bile 2. ye geç
    onu kur. daha sonra aygıt yöneticisine gir ve en allttakini güncelleştir. hemen lazımsa umitbulut@msn.com beni ekle yardım ediyim.

3. hakzan

hakzan Yeni Üye

dostum şurada 4. maddeye bak ses kartının nasıl kurulacağı güzelce anlatılmış
    asus-f4/asus-f3sc-ye-xp-kurulumu-anlatimi-f3sc180dr-ve-f3sc200dr-t110.html

ses için 2 tane sürücüye ihtiyacın var biri ses yaması bide ses kartı olanı. uaa hangisi oluyordu hatırlamıyorum.
    ama ben ses kartını yüklediğimde önce realtek... olanı yükledim sonra uaa yı aygıt yöneticisinden tanıtmıştım yanlış hatırlamıyorsam daha dün format attım gerçi :) çok sürücü yükleyince kafa kalmıyo insanda. başka sorunun olursa F3 serisi olan başlıklarda sorunu sor daha kolay cevap alırsın, boşunada başlık kirliliği olmaz.

4. voivod

voivod Yeni Üye

Dediginiz sekilde yaptım fakat olmadı ama bir daha deniyecegim. İlginiz için tesekkürler.

5. justice

justice Yeni Üye

kimin dediği gibi

6. voivod

voivod Yeni Üye

2sini de :)

Sayfayı Paylaş