F3SC Recovery Kurulumu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında namaste tarafından paylaşıldı.

1. namaste

namaste Yeni Üye

Herkese Merhaba,
    5-6 ay önce aldıgım f3sc laptop'u recovery dvd ile kurmak istedim boot etmesi için dvd i gösterdim ama başlarken imleç 15-20 dk yanıp sönüyor ve öylece kalıyor bir türlü kurtarma moduna giremedim.

Bir diger ögrenmek istedigim de laptop da 2 ayrı partiton var. Ben yedeklerimi D'ye aldım. Recovery yaparsam sadece C üzerinde mi işlem yapıyor yoksa D partitonunu da siler mi??

Yardımcı olacaklara şimdiden Teşekkürler

2. namaste

namaste Yeni Üye

forum baya aktif kaç gün oldu cevap yok:)

3. muallimbeg

muallimbeg Yeni Üye

şaşırma kardeş bende adam gibi cevap alamıyorum sorduğum soru baya uzun olunca böyle oldu galiba ilgilenen çıkmadı halbuki biz burada dertleriize ilaç bulacaz sandık...

beimde aynı sorunum recover cd sini okutamıyorum bi kere yolladım asusa harddiski deişip yolladılar. bişey anlamadım sorun düzeldimi diye baktım yine aynı. boş yere gitti harddisk içide doluydu ha o kafdar birikim gitti arıyorum adam gibi bi çözüm vermiyolar yolla diyorlar ha bire bilgisayarmı yollaycaz bunlara sen aradınmı iç destek hattını?

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sorunuzu doğru yere sorarsanız cevap alma şansınız artar. Mesela f3sc kullanıcıları genelde şu konuyu takip eder.
    asus-f4/asus-f3sc-ye-xp-kurulumu-anlatimi-f3sc180dr-ve-f3sc200dr-t110.html

Ayrıca kimse kimseye cevap vermek zorunda değil. Bu durumu zaten site kurallarımızda açıkça yazıyoruz.

Kod:
    Yöneticiler dahil, hiç kimsenin yardım etme zorunluluğu yoktur. Yardım tamamen gönüllü yapılır. Yapılacak olan yardımın büyüklüğü, yardım edecek kişinin yardımseverliğine ve bilgisine kalmış bir şeydir. Hiç bir kullanıcı bir diğer bir kullanıcıyı yardımcı olmamakla suçlayamaz.

Sayfayı Paylaş