F3sc nin anlaşılmaz camera sorunu ??

Konu, 'Asus Notebook' kısmında simyaci_2799 tarafından paylaşıldı.

1. simyaci_2799

simyaci_2799 Yeni Üye

Merhaba bende f3sc 180 dr var bundaki enregre kamera ilk aldığımda vistalı ikende xp li hale geldikten sonrada sürekli donup donup kalıyordu servise verdim başka bir chicony kamera taktılar asus teknik serviste adamlar vistalı sabit diskle çalıştırınca düzgün çalışıyor bendeki xp'sp2 kurulu sisteminde driverleri defalarca kurup kurup kaldırdığım halde yine aynı donma problemi devam ediyor asus teknik servis diyorki bu sorun xp olmasından kaynaklı
    Fakat düşününce mantıksız geliyor adamlara birdaha kamerayı geri deyiştirinde diyemiyorum..
    Düşündüm düşündüm bu meseleyi bilse bilse saka bilir, ne yapmalıyım acaba yoksa bu f3sc180dr lere xp kurunca kameraları hepmi böyle çalışıyor
    Teşekkür ederim.

2. simyaci_2799

simyaci_2799 Yeni Üye

Bu f3sc180dr'deki chicony kameranın xp işletim sisteminde doğru düzgün çalışması için ne yapmalıyım acaba ??
    Yardım ...

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Çok bir fikrim yok malesef. teknik servis de çözemediyse bizim haddimize düşmez.
    Ama şu sürücüyle bir denemenizi, o da olmazsa sürücüleri kaldırıp xp nin otomaik tanıması ile denemenizi önerebilirim.

4. simyaci_2799

simyaci_2799 Yeni Üye

Sorun çözülmüştür benzer problemleri olan arkadaşlar asus supporttan yeni düzeltilmiş driver yazılımlarını indirin ..

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Direk linki verir misiniz? Asus supportta çok fazla sürücü var.

6. simyaci_2799

simyaci_2799 Yeni Üye

Sayfayı Paylaş