F3SC -F3SV YARDIM LÜTFEN:(

Konu, 'Asus Notebook' kısmında klarnetk tarafından paylaşıldı.

1. klarnetk

klarnetk Yeni Üye

--------------------------------------------------------------------------------

Asus kullanan arkadaşlar bu hafta cumartesi bende sizin gibi asus lanıcam fakat 2 model arasında kaldım asus F3SC 200DR ile Asus F3SV 240 DR tabiki sv dahi iyi fakat bana çok pahalı gibi geliyor yani ben çizim yapmak için falan almıyorum arada sırada oyunda oynarım mesela call of duty 4 gibi oyunlar fakat ekran kartı f3sc de 8400m g yani bu serini en düşük kartı bu oyunların sc de çalıştığını yazan arkadaşlar var o kadar para verip alıp fakat cod 4 ve oblivion gibi oyunlar çalışmazsa üzülürüm o yüzden sv modelinede bakıyorum siz ne dersiniz birde novadan almayı düşünüyorum en iyi fiyat orda sc modeli 1700 küsür sv modeli ise 2 küsur yani arada 300 tl fark var ve değermi? bu konuda deneyimli olan arkadaşlardan yardım bekliyorum tesekkür ederim..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kanımca bütçeni zorlamayacaksa f3sv alman daha iyi. 8400 şu andaki oyunları oynatsa bile yarın yeni çıkan bir oyunda seni yarı yolda bırakacaktır.

bu arada reklam verenimiz olan sadecenotebook.com a da bakabilirsin.

3. halil35

halil35 Yeni Üye

xp kurmayacaksan karar verdiğiniz modeli görün.İyice deneyin.Özellikle web cam i kullanan proğramları(life frame-2,Messenger) defalarca deneyin.Messenger da görüntü ve ses kurulumunu tekrar tekrar deneyin.Çünkü,asuslarda web cam driver ı vista ile uyum sorunu yaşıyor.Bende de f3se var.Web cam drıver ı yüzünden msn,görüntü proğramları açılmıyor.Driver da hala yenilenmedi.Daha fazla ayrıntı için f3sv mesenger sorunu adlı foruma bakabilirsiniz.(Benim makinenin web cam driver ı D-max,STK-1135,sürücü sürümü 6.10.70.5 sürücü tarihi 13.02.2007)Alacagınız notebook ta bu sürücü varsa tavsiyem almayın.3-5 gün iyi çalışıyor sonra bu driver sorun çıkarıyor.İyi alışverişler.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

webcam sorunu hp, acer toshiba da da var. bu markaların değil vistanın bize armağan ettiği bir problem.

Sayfayı Paylaş