F3F Z53F ACİL YARDIM LÜTFEN

Konu, 'Asus Notebook' kısmında boyz tarafından paylaşıldı.

1. boyz

boyz Yeni Üye

arkadaşla pc format attıktan sonra bataryası takıl degildi kardeşimde o arada şarz aletini pirizden çekince birdaha ne açıldı nede cd den yükleme yapabiliyorum biosu geçtikten sonra cd okuyor ekran kararmış bir şekilde bekliyor buna ne yapmalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim ben bu notebookları hiç sevmedim ve sevmiycemde [ofof] lütfen

2. hakzan

hakzan Yeni Üye

Arkadaşım öncelikle kaşınmışsın neden? niye şu bataryayı çıkarıp fişe takılı kullanıyosunn ki, batarya ile kullanmak en sağlıklısı.
    Vallaha arkadaşım burdan ne desem sallama olur, bir daha format atmayı dene, bataryayı takmadıysan onuda takıp dene,bios ile oynadıysan eski konumuna getir,açılışta hardiskin ışığı yanıor mu ona bak zarar görmüş olabilir.

3. boyz

boyz Yeni Üye

teşekkür ediyorum arkadaşım ilgilendigin için bu bana bir ders oldu bu makinalarda bu gibi durumlarda xp sorun çıkarıyormuş anakartın kuzey köprüsünü görmüyormuş onun için vistayı tekrar denedim birkaç kez degişik cdlerden sorunu hallettim yani oldu şimdi :roll:

4. enreka_tr

enreka_tr Yeni Üye

anladıgım kadarıyla arkadaş bataryasız kullanma demiş ama ac güç+batarya takılı şekilde kullanırken bataryanın ömrünün azaldıgını sagır sultan bile biliyor [deal] ama bazıları bazı çok bilmiş bilgisayarcılar :evil: tarafından yanlış yönlendirilip bataryayı hiç çıkarmıyolar çok yanlış arkadaşlar ben uyarıyım gene bildiginiz gibi yapın makine sizin makineniz [director]
    [imdat]

Sayfayı Paylaş