F3F Kasa Çatlaması

Konu, 'Asus Notebook' kısmında taciturnn tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. taciturnn

taciturnn Yeni Üye

Arkadaşlar Asus F3F kullanıyorum ve benim de sağ usb girişinin ordan çatlama oldu yaklaşık 2 aydır böyle kullanıyorum,servisi aradım bi gönderim bakalım dediler ama göndersem şimdi kullanıcı hatası diyip gerimi gönderirler yoksa asus f3 serilerinin genelinde böyle bir çatlamayı kabul edip kasayı değiştirirlermi? Sizce ne yapayım??

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bence göndermekte fayda var. Asus genelde müşteri memnuniyeti için insaflı davranıyor.

3. taciturnn

taciturnn Yeni Üye

inşallah bi bakalım,böyle gönderen arkadaş varmı acaba?

4. karaf

karaf Yeni Üye

Bu çatlamalarla ilgili çok mesaj var sanal alemde.
    Şikayet Var adlı sitede Asus dizüstülerin çatlama sorunlarıyla ilgili mesajları ve bazılarına Asus tarafından verilen cevapları bulabilirsiniz, bir incelemekte fayda var.

Şikayet Var sitesindeki mesajlar için tıklayınız...

5. taciturnn

taciturnn Yeni Üye

karaf teşekkür ederim ..

6. gokhankeskin

gokhankeskin Yeni Üye

menteşe kırılmıştı ve kasada çatlak vardı ücretsiz yaptılar.

7. madvic

madvic Yeni Üye

ya ben bi kere değiştirdim kasayı orda ikinci seferde para isteriz dediler, saçma bi olay...

fakat gel gelelim yine çatlama oldu ve bu sefer sıkıntı daha da büyük, bataryanın sol tarafında LCD'yi tutan vidanın yanında bi parça çatlamayı geçtim KIRILDI!!! şimdi de götürmeye çekiniyorum açıkçası sıkıntı çıkaracaklar diye :S cidden hiç memnun kalmadım ASUS'dan.. Bundan sonra da açıkçası bir daha asla Asus almam! Kimseye de tavsiye etmiyorum..

8. dıptısdıptıs

dıptısdıptıs Yeni Üye

arkadaşlar aynı yerde aynı çatlak bendede var
    arkadaşın pc dede varmış
    bende f3sc serisi mevcut aldıkdan bir kaç ay sonra farkettim
    aynı zamanda ekran sallanmaması gerekirken sallanıyor [alala]
    bende göndermeyi düşünüyorum ama kullanıcı hatası deyip para almalarından yada geri göndermelerinden çekiniyorum
    kırmızı işaretli yerden çatladı ve çatlak ilerliyor :cry:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş