f3f Kamera ve Batarya Sorunu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında Feryal tarafından paylaşıldı.

1. Feryal

Feryal Yeni Üye

Selamun aleyküm arkadaşlar ve üstadlar benim bir sorunum var yardım edeceğinizden eminim, ben notebook f3f xp ye çevirdim başlarda hiç bir sorun yoktu sonraki kurulumdan itibaren şu aşağıdaki resmi bana hata veriyor.

devamlı böyle bir hata veriyor,biosu bu sitede başka topikde uyguladım ve güncelledim hala aynısını veriyor,asusun sitesine girdim camera driverlarına baktım,indirdim yine aynı, ve PİN KODU falan diyor bunlar nedir bu kodlarla yapacağımız bişey varmı ?
    recorvy çekip vistaya döndüm yine olmadı,ve vistada kursam xp de kursam sağ alt köşede windows USB lirden birini tanımadı diyor.

Batarya ile ilgili sorunum ise şudur: Pc yi bataryalı kullandığım zaman bir müddet sonra ekran simsiyah oluyor.herşey normal ama ekran simyah oluyor mecburen kapatıp açıyorum pc yi.bu sorunu nasıl çözeriz.

Şimdiden allah razı olsun umarım yardımcı olursunuz.Selam ve Dua İle

2. justice

justice Yeni Üye

3. Feryal

Feryal Yeni Üye

Dediğiniz sayfaya baktım fakat görüntü aygıtları çıkmıyor pid kodu falan yok,başka çözüm yolu bulamazmıyız

Bataryalı kullandığım zaman bir süre sonra ekran tamamen kararıyor ama herşey normal devam ediyor,sadece ekran siyah bende pc yi kapatıp açıyorum doğal olarak.

Yardımlarınızı bekliyorum.Selam ve Dua İle

Sayfayı Paylaş