F3 SC ses driveri ve ağ denetleyicileri olmuyorrrrrrrrrr

Konu, 'Asus Notebook' kısmında ali_ist tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ali_ist

ali_ist Yeni Üye

Asus F3 SC' ye siteden yardımlarınızla XP'yi sorunsuz olarak kurdum, sadece PCİ DEVİCE ve Ağ denetleyicisi sorununu çözemedim. 2 gün uğraştım namık kardeşin ses driver tekniklerini denedim, yazmış olduğu dosyalarıda indirdim nafile, "hdaudbus" dosyasını isteyip durdu. Ses sürücüsünü kaç defada kaldırıp tekrar kurdum olmadı siteden ses dosyalarını indirmek için saatlercede bekledim, asus'un kendi sitesindede indirdiklerim fayda etmedi. Haaa birde tüm sürücüler diye bişi vardı ya o da hiiiç çalışmadı , bunun siteden yüklenmeside baya sürdü. Neyse bu programla ümitlendim dur tüm sürücüleri bu dosya ile tekrar yükleyim dedim, çalıştırdığımda ekrana çalıştırma dosyası çıktı tamam çalıştır dedim, sonra ekrana bir disket resmi yanında 2 kutucuk fakat hiç bi yazı mazı yok, yani hangisine basınca yükleyecem belli değil. Neyse bende tüm kombinasyonları denedim hiç bişi yüklemedi 2. defa basında kendini kapatıyor o kadar. Kısaca hala sorunum devam ediyor vede bir sürü çalışmayan süürücü dosyalarım oldu [ofof]
    Ya arkadaşlar sağolun var olun bir sürü emek çekiyorsunuz vede çektiriyorsunuz, ama lütfen çok rica ediyorum sürücü dosyalarınıda deneyiniz. Yani dosya olduktan sonra elinizde siteye yüklemeden 1 dk almaz yüklemek, bir deneyip gönderiniz. Bizler sonra saatlerce uğraşıyoruz indirebilmek için doğruda dosya olmayınca varın siz düşünün halimizi. Bak şu XP yükleme işi çok mükemmeml ellerinize sağlık fıustık gibi de tarif marif var yükleyememek için hiiç bilg bilmemek yada akıldan noksan olmak lazım.
    Sanırım bugünde sizden yada yakınlarımdan yardım alamazsam sevmediğim cins vistaya geri dönecem : [ofof] slm ve sevgilerimle...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Açıkcası neden olmadığını anlamadım. Ancak bu cihazın ses kartı realtek. Notebookların %50 sinden fazlasında aynı kart kullanılıyor. Realtek için kurulum adımlarını açıkça yazdık. Asus dahil bütün markalarda verdiğimiz yöntem çalışıyor.

Verdiğimiz sıralamaya uymadığınız taktirde ses sürücüsünü kaldırıp kurmak işe yaramıyor.
    Ya şu dosyayı deneyeceksiniz o da çözüm olmadıysa baştan xp kuracaksınız.
    Şifre="www.notebook.gen.tr" .

Ethernet kartı sorunu içinde şu konuyu okumanızı tavsiye ederiz.
    asus-f4/asus-f3s-modellerindeki-ethernet-sorunu-kesin-cozum-t589.html

Başkaca soru ya da sorununuz olursa lütfen şuradan devam ediniz.
    asus-f4/asus-f3sc-ye-xp-kurulumu-anlatimi-f3sc180dr-ve-f3sc200dr-t110.html

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş