F klavyeli notebook hakkında

Konu, 'Notebook Genel' kısmında helper tarafından paylaşıldı.

1. helper

helper Yeni Üye

Merhabalar F kalvyeli notebook ihtiyaçım var ama 6 haftada yurt dışından sipariş veya bildiğimiz stickear yapıştırmayı öneriyorlar Türkiyede stoğunda F klavye seceneği olan hiç bir ürün yok mu..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Açıkcası olduğunu sanmıyorum. Sıfır hata yadda fokus bilgisayar gibi firmalara bir sorun isterseniz.

3. Luciferman

Luciferman Yeni Üye

Ne yazık ki bildiğim kadarı ile Mac notebook'lar hariç hiç bi notebook şu ana kadar F klavye yani Türk klavyesi piyasaya sunmadı.

Benim de bir notebook almamı en çok etkileyen sebep bu.

Bu nasıl bir mantık ve çirkin pazardır bilemiyorum, F klavye Türkçe hızlı yazmak amacı ile tasarlanmıştır, Allahtan PC'ler için eskisinden daha çok F klavye pazara sokuldu da ben de rahat bi nefes aldım.

Tutturmuşlar Q İngiliz klavyesini illa kullanın diye ama bi ingiliz de kendi ülkesinde direksiyonunu ısrarla sağdan kullanıyo, yani mesele bütün dünyaya uyum ise bu adamlar kendilerine en uygun araba kullanımında niye ısrar ediyorlar bi düşünen yok.

F Klavye Notebook istiyoruz, bi duyan yok.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

F klavyeye mantıklı sayıda talep olsa emin olun üretici firmalar bu açığı kapatırlardı. Bin kişiden biri bile f klavye istemezken f klavyeli notebook üretirseniz satmanız gerçekten zor olur.

Bu iş arz ve talep dengesi üzerine kuruludur.

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

Ben de saka gibi düşünüyorum,ben q klavyeye alışık olduğum için f klavyeden nefret ediyorum açıkcası.

6. wrx_sti

wrx_sti Yeni Üye

F klavye en rahat klavye öneririm

Sayfayı Paylaş