Exper Classmate Pc I-Buddie E09EI1

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında oodogan tarafından paylaşıldı.

1. oodogan

oodogan Yeni Üye

Arkadaşlar acil yardım lazım.

Exper ClassMate Pc E09EI1 model pc var daha önce üzerinde XP Pro kuruluydu çalışıyordu,
    isletim sistemi ilk xp lerden di üzerinde 2gb SanDisk var. işletim sistemini yeniden kurup güncel hale
    getirmek istedim flasha XP Pro kurmama ragmen tam xp ekranı gelir gelmez mavi ekrana düşüyor.
    Stop: 0x0000007b hatasını veriyor bu üzerindeki flash a nasıl XP Pro kurucam

YARDIM EDERSENİZ COK SEVİNİRİM...

Resmi alttaki linkte
    http://www.mini-laptops-and-notebooks.c ... te-pc.html

2. myli

myli Yeni Üye

Merhaba

Eğer sata hdd'ye sahip iseniz ve elinizdeki cd ide ise bu hataya neden olabilir. Tam tersi senaryoda mümkündür.

Eğer driver yükledi iseniz uyumsuz driver yüklenmişte olabilir. F8 tuşuna basarak güvenli modda windows'u açınız ve son yüklediğiniz driver'ı kaldırınız

3. oodogan

oodogan Yeni Üye

Anladim ama hicbir driver yuklememistim, elimde orjinal xp de var harici cd-dom ile kurmaya calistim kurulumda bir hata vermiyor ama kurma islemi bitiyor sistemi restart ettiginde mavi ekrana dusuyor,

Neden format attin derseniz gizli wifi leri görmuyordu bu nedenle format atmak istedim

Sayfayı Paylaş