eset nod 32 fikri olan varsa lütfen

Konu, 'İnternet, Güvenlik ve Ağ' kısmında berk eren tarafından paylaşıldı.

1. berk eren

berk eren Yeni Üye

merhaba arkadslar nod 32 de tarama yaparken bılmem ne dosyası kılıtlı acılamadı fılan dıo onun kılıdını nasıl kaldırabılırız bı fıkrı olan varsa cok memnun oluurum bide vırus bulduugu zaman hıc bı eylem yapmama ızın vermıo sadece oldugu gıbı bırak dıyebılıorum..sımdıden tesekkurler

2. berk eren

berk eren Yeni Üye

kımsenın bu konuda bı fıkrı yok mu yavvv? ask olsun

3. sbilgin88

sbilgin88 Yeni Üye

Kardeş zipli rarlı dosyaları o şekil der ama sen dikkate alma DURMAK YOK YOLA DVM.

4. umutkara

umutkara Yeni Üye

Kilitli olanlar sanırım önemli değil, bende de çıkıyor, hiçbir şey yapmıyorum, onlar da yapmıyor. :D Galiba onlar uygulama değil, doysa ama şifresi var, bırak öyle kalsınlar. Diğer konuda ise ayarlara bak. Ayarlardan olabilir. Tara ve temizle seçeneği var onu kullan. Nod, kendisi temilesin direk, sorunlu ne varsa. Kolay gelsin.

5. alexi21

alexi21 Yeni Üye

O uyarıyı Zipli veya WinRARlı dosyalar için veriyor. Sorun yok.

6. mr.string

mr.string Yeni Üye

nod32 öyle dosyaları zaten otomatik olarak karantina altına alıyor. Sen kafana takma o uyarıları :)

7. system

system Yeni Üye

sana ıkı secenek soylecem..
    1. nod 32 mutlaka guncele eger gunceleyemıyorsan TIKLA Bu adresteki şifre passwordlerle guncelle programını

2. Anti-virüs Programı ile tarama yapacagın zaman makınayı başlat ve güvenli modda virüs taraması yaptır makınana. o zaman daha ıyı bır verım alacaksın emın ol.

8. The Wind

The Wind Yeni Üye

Arkadaşım,warez paylaşımlar yasaktır sitemizde;gerçi verdiğin link zaten hatalı ya da açılmıyor ama uyarayım dedim...Tekrarlamayın lütfen...

9. system

system Yeni Üye

pardon warez içerikli oldugunu bılmıyordum orada sadece nod32 guncellensın dıe hergun bır sıfre verıyorlar.. buda nod32 şirketi tarafından bilinen bir sitedir. ( nod123.cn ) calıştıgım eski şirkette yasal bir site oldugunu soylemişlerdi.. ama :(
    eger oyle ise kusura bakmayın.

10. The Wind

The Wind Yeni Üye

Vallahi ben de bilmiyorum o siteyi biliyorlarsa da b,lmiyuorlarsa da ama sonuçta şifre paylaşımı yasaktır bilginiz olsun...İyi forumlar..

11. system

system Yeni Üye

tesekkürler

Sayfayı Paylaş