En iyi Teknik Servis ve en iyi satış mağazası hangisi?

Konu, 'Notebook Genel' kısmında nazgul_ tarafından paylaşıldı.

1. nazgul_

nazgul_ Yeni Üye

selamlar.

acer bir notebookum var ve belli bir süre önce teknik servise verdim. servis azami süresi doluyor ve mahkeme yoluyla paramı iade isteme durumunda kalırım gibi görünüyor durum. acer hakkındaki servis şikayetlerini okudum ve bu kanıya vardım. bunun üzerine yeni bir notebook almak için araştırmalara başladım.

en önemli kriterim; teknik servisinin ve aldığım mağazanın en kullanıcı dostu mağaza ve teknik servis olması. bunun için sizde tavsiye bekliyorum. benim sorunlarımı en kısa sürede müşteri memnuniyeti çerçevesinde çözebilecek olan servise ait notebook acaba hangisidir? aynı zamanda yasal haklarımı beni uğraştırmadan kullanmamı sağlayacak elektronik mağaza zinciri önerisi verebilir misiniz?

şimdiden teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Son zamanlarda artık alışveriş yaptığınız mağazanın pek önemi kalmadı.
    Eğer satın aldığını ürün Türkiye'ye o markanın belirlediği satış kanalları üzerinden geldiyse zaten markanın kendi servisleri sizinle direke muhatap oluyor. Aradaki firma ile işini olmuyor.
    Dolayısı ile mağaza yerine marka tercihi üzerinde yoğunlaşmanızı öneririm.

3. nazgul_

nazgul_ Yeni Üye

sizin bir öneriniz var mıdır?

ek olarak;

sizce acer notebookun tamir olmasını, (ne kadar sürerse) bekleyip başka bir kullanıcıya satmam mı daha akıl karı olur, yoksa dava açıp paramı iade almam mı?

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Tam olarak kaç ytl verdiniz? eğer 30 işgünü içinde tamir olmazsa size önerecekleri notebookun fiyatına bakın. Aldığını paraya değiyorsa onu alın. Alıp satmak bence mantıklı değil.

5. nazgul_

nazgul_ Yeni Üye

1260 tl civarı bir ücret verdim. bu durumda ısı mahkemeye goturmem daha mantıklı diyorsunuz?

Sayfayı Paylaş