En iyi Dvd Yöneticisi Hangisi Goruntu Olsun Alt Yazı Ekleyeb

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında Doqal tarafından paylaşıldı.

1. Doqal

Doqal Yeni Üye

En iyi Dvd Yöneticisi Hangisi Goruntu Olsun Alt Yazı Ekleyebildiğimiz yardımcı Olursanız Sevınırım şimden saolun

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ben gomplayer kullanıyorum. Özellikle divx performansı muhteşem. Bu forumda incelemesini de yapmıştım.

3. gtoprak

gtoprak Yeni Üye

Ben media player classic kullanıyorum. K-Lite codec pack le kusursuz çalışıyor. Ve program orjinal media playerin açık kodlarından yazılmıştır. Tamamıyle yasaldır.

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Aynen. [bravo]

5. lumumba

lumumba Yeni Üye

bence divx ve mp4 için gomplayer oldukça iyi bir program.kullanımı kolay ve hemen hemen her filmi açıyor.dvd oynatmak istiyorsan bence. en iyisi.power player

6. 41AFU52

41AFU52 Yeni Üye

ben gom player kullanıyorum.su ana kadar istedigim butun videoları actı.bence sorunsuz ve mukemmel bi program bs player falan kullanıyorsan boşver hemen gom player yukle ve gor derim ben [bravo]

7. kamerbk

kamerbk Yeni Üye

bsplayer şuana kadar süper divx konusunda flan
    dvd player olarakta ULEAD ın dvd programını kullanmaktayım... [director]

8. mogol

mogol Yeni Üye

win dvd yi beğeniyorum.

bunun yanında media player clasic klm codec le beraber yanına bi de vlc koydunmu video sorunun kalmaz.

daima media classic

keyf zamanı windvd

açılmayan kılçıklara vlc

9. Abdurrahman

Abdurrahman Yeni Üye

Gom player bir numara profesyonel, divx oynatabilen ve hoş tasarımı oolan bir program.

Sayfayı Paylaş