En hızlı ve kullanılabilir torrent programı hangisi?

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında The Wind tarafından paylaşıldı.

1. The Wind

The Wind Yeni Üye

Arkadaşlar deneyimlerinizi lütfen paylaşın.Azareus,utorrent,bearshare,limewire,e-mule ilk aklıma gelenler.Bir de flashget var tabi.Sizce bunların hangisi en hızlı download olanağı sağlıyor?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Emule torrent programı değildir. Ancak doğru ayarlarla kullanıldığında ve aynı anda çok dosya indiriyorsanız en iyi download imkanını sağlar. Yıllardır sadece emule kullanırım.

3. chatlak39

chatlak39 Yeni Üye

Bende saka arkadaşımızın dediğine katılıyorum.Torrent için Azareus' u tavsiye ederim. Bence aralarında en iyisi bu. Ben uzun zamandan beri kullanıyorum

4. wallace740

wallace740 Yeni Üye

Torrent icin utorrent'i tavsiye ederim cunku Azureus cok fazla RAM harciyor ve agir calisiyor
    Azureus'ta olan neredeyse tum ozellikler utorrent'te de var,cok gelismis ozellikler aramiyorsaniz utorrent [bravo]

emule de kesinlikle elinizin altinda olmasi gereken torrent'e alternatif bi program.Emule'de cok eski veya torrent'te bulamayacaginiz dosyalar olabiliyor.

5. gtoprak

gtoprak Yeni Üye

wallace740 arkadaşıma katılıyorum. ayrıca sitesinden Türkçe dil desteğini de indirebilirsin. kullanışı basit sade bir program.

6. mr.string

mr.string Yeni Üye

uzun süre uTorrent kullandım ve bi aksiliğini görmedim. tavsiye ederim

7. ergink

ergink Yeni Üye

kullanılan emule ve torrent programlarında ful verim alabilmek için modemde port ayarı yapmalısınız.

Sayfayı Paylaş