En Güçlü Netbook Burada!

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

 1. Error!

  Error! Yeni Üye

  Sony'nin yaşam tarzı dizüstü bilgisayar olarak tanıttığı VAIO P serisi, CES 2009'da tanıtıldı. Peki Sony neden bu ürüne netbook demiyor?

  Sony tarafından üretileceğini daha önce söylediğimiz, ama içindekilerle ilgili olarak son ana kadar bir muamma olan P serisi dizüstü bilgisayarlar, ABD'de süren Consumer Electronics Show 2009'da kendisini gösterdi. VAIO P serisi, üzerinde Intel'in Atom işlemcisini barındırıyor ama bir netbook değil. Bu konuda sadece Intel'in boyut sınırına uyan Sony, Microsoft'tan Windows XP almadığı için bellek miktarı ve diğer kısıtlamalarla hiç ilgilenmemiş.

  [​IMG]

  Bir Netbook'tan Fazlası!

  Üzerinde 2 GB DDR2 533 MHz bellekle gelen VAIO P, Windows Vista ile geliyor. Üründeki ekran ise 1600x768 piksel gibi oldukça yüksek bir çözünürlüğe sahip. Depolama alanı olarak da VAIO P, 128 GB bir katı depolama birimine sahip. Ürünle ilgi olarak verilebilecek bir ayrıntı da 4 saat pil ömrüne sahip olması. İsterseniz daha büyük bir pil sayesinde 8 saate kadar çıkabiliyor (ama kibar görünüm de bozuluyor). Ürünün fiyatı ise sabit diskli modellerde 900 dolardan başlıyor.

  [​IMG]

  alıntıd

  www.shiftdelete.net
   

Sayfayı Paylaş