ekran parlaklığı yardım lütfen

Konu, 'Notebook Genel' kısmında berk eren tarafından paylaşıldı.

1. berk eren

berk eren Yeni Üye

meraba arkadaslar bende pavilion dv6635 et notebook var pilden tasarruf etmem ıcın ekran parlaklıgını azaltmak ıstıorum ama bı turlu nerden yapıcaıgımı bılemedım fıkrı olan varsa cok memnun olurum ayrıca ekran kartım nvidia ge force 8400m gs

2. hakzan

hakzan Yeni Üye

Ben asus kullanıcısıyım asuslarda power4gear diye program var bu program ile istediğimiz modda yani güç tasarrufu,yüksek performans,ofis.... gibi modları tek tuş ile yapabiliyoruz.Hp bilgisayarlarda bu program kullanılıyormu yoksa asuslara mı özel bilmiyorum.Hp başlığı altında sorsan çok daha iyi cevap alırdın. Bu yüzden cevabı ekran kartına dayanarak veriyorum aşağıda resim ekledim bakarak yapabilirsin.

3. berk eren

berk eren Yeni Üye

ooo arkadasım cok tesekkur ederım yavv eksık olma işime yaradı..

4. hakzan

hakzan Yeni Üye

rica ederim..

5. berk eren

berk eren Yeni Üye

hakzan bn su anda baska bı yerdeyım yanı anlıyacagın notebook yanımda deıl..bu klavyedekı fn+f8 tuslarıyla ekran parlaklıgını ayarlayabılıomusuz..senın gonderdıgın nvidia nın parlaklık ayarları ıle aynı mı bu klavyedekı ayarlamalar??

6. hakzan

hakzan Yeni Üye

Anladığım kadarıyla cevaplıyim. Dostum benim klavyemdeki kısayol tuşları ile seninkiler farklı heraldeki bende fn+f8 başka bir fonksion için kullanılıyor. Yukarıda da dediğim gibi Hp başlığı altında sor sorunu daha iyi cevap alırsın.

Sayfayı Paylaş