Ekran kartına yüklenmem yüzünden klavye bozuldu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında onurtahmaz tarafından paylaşıldı.

1. onurtahmaz

onurtahmaz Yeni Üye

1000 Parçalı bi makinayı montajlarken montaj işlemi bittikten sonra sunum için render almam gerekiyodu uzun süreceğini biliyodum ama 11 saat sonra bitti render işlemi o sıradada ekran kartını zorlicak bi işlem yapmadım sapıtmasın die sadece sadece firefox ve skype ve msn açıktı aradan 1 saat geçtikten sonra yemek yerken masanın üstünde duran bilgisayardan dıtdıtdıt die sesler gelmeye başladı ve gittim baktım ki backspace tuşu çalışmadığını gördüm dedim altına toz falan kaçmıştır bi bakayım dedim söktüm toz yoktu sonra diğer tuşlarıda denim dedim bi kaçtanesi çalışıyodu çok yüklendim herhalde sabah bakarım tekrardan deyince sabah açtığımda klavyenin üstündeki hiç bi tuşun çalışmadığını gördüm yanlız aklıma şöyle bişi geldi terden merden elden su damladıda bozuldu falan gibisinden bi paronayaklık oluştu bende garantiye bugün verdim şimdi bunun nedeni ne olabilir donanımdan pek anlamam ama eski masaüstü bilgisayarımda böyle bi sorun çıkmıştı ve ramden olmuştu rami çıkartıp takmıştım düzelmişti ama laptop die fazla yeltenemedim parçalara bi cacık olmasın die şimdi de laptopsuz kaldık ve 3 sene önceki masaüstüme talim ediyorum bütün işler aksadı şimdi bu garantiden kaçgünde gelir böyle bi durumda ?

Sayfayı Paylaş