ekran kapanma süresi hk.

Konu, 'Asus Notebook' kısmında karaeren tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. karaeren

karaeren Yeni Üye

merhaba forum kullanıcısı arkadaşlar sormak isteğim şey geçen hafta format attığım vista yüklü asus marka bilgisayarımdaki güç seçeneklerinde bulunan ekran kapanma süresini pilde 1 dakika sonra prize takılı 1 dakida sonra kapanacak şekilde ayarladığım halde saatler geçmesine rağmen kapanmıyor yardımlarınız için şimdiden teşekür ederim

2. karaeren

karaeren Yeni Üye

yokmu arkadaşalr cevap verecek olan

3. karaeren

karaeren Yeni Üye

arkadaşlar bu soruyu size sormakla hata ettik herhalde özelikle site yöneticilerine söylüyorum konu hakkında fikriniz yoksa belirtebilrdinizde ama hiç dikkate almayıp cevap bile vermediniz neyse sağlık olsun fakat gerçekten hata ettim bu konuyu bu sitede açmakla

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Güle güle arkadaşım o zaman yahu!!!
    Biz burda gönüllü iş yapıyoruz kardeşim,para falan almıyoruz kimseden,bilmiyorsak suç mu ya da ille bilmiyoruz diye yazmak zorunda mıyız?İster yazarız ister yazmayız bu kadar basit.Bu site dediğiniz site şu an Türkiyenin en kapsamlı ve en dolu notebook sitesi,bu site şu site diyeceğinize googleda bi aratın bakalım notebook kelimesini bu site kaçıncı sıradaymış bi öğrenin de daha dikkatli olursunuz belki.Saygılar.

5. karaeren

karaeren Yeni Üye

bilmek zorunda da değilsin bilmiyorsan bilmiyorum de o kadar banane google'la notebook yazınca ne çıktığı bu ne lakayitlik bu ne şımarıklık arkadaşım verdiğin cevaptan buram buram reklam kokusu geliyor

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Site kuralları sayfamızdaki en önemli kuralı buraya yazıyorum ve konuyu kapatıyorum.

Şuradan sizde okuyabiilirsiniz.
    site-kurallari.php

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş