EISA YAPLIANDIRMASI

Konu, 'Acer Notebook' kısmında saliha tarafından paylaşıldı.

1. saliha

saliha Yeni Üye

Merhaba

Acer aspire 5720g serisi kullanıyorum ilk aldığımda hard disk ikiye bölünmüştü ben sata destekli xp kurmak için hardiski üçe böldüm bir diske vistayı diğerine xp urdum ve son diskide yedek olarak kullanıyorum bilgisayara format attım ve piyasandan aldıgım korsan vistayı yükledim lisansı kendimin driverleri tanıttım bir hafta geçince programlar calışmıyor Empowering technology çalışmıyor win32 uygulması değil diyor. bilgisayarı ilk aldıgımda cd verilmedi yedeklemedimde şimdi disk yönetiminde eisa yapılandırması diye görülmeyen bir diks var yaklaşık 9gb lık sanırım buradan ilk aldığım hale cevirebiliyormuşum eisa yapılandırmasını nasıl yapabılırım ayrıca yaptıktan sonra diğer yaptığım işlemler gidermi örneğin yedek böldüğüm diskler eski halinemi dönermi ve istediğim sürücüye eİsa yapılandırmasını yükleyebilirmiyim?
    yardımcı olursanız sevinirim

2. blue_3399

blue_3399 Yeni Üye

bilgisayar açılırken alt + f10 bas bilgisayarın c de olana herşeyi silip drivrleri falan oamatik kuruyor o kısmı bildiğim kadarıyla silemiyosun ilk aldığın gibi fabrika çıkşı ne yüklüyse onlar yüklenir beğenmediklerini kaldır

3. yusuf_doglu

yusuf_doglu Yeni Üye

fabrika ayarlarına döndürür ve buradan sistem kurulduktan sonra sistem dvd ve driver dvdlerini oluşturabilirsin acer erecovery uygulaması ile.

4. bu yapılandırma bende de var. açılışa alt f 10 a basıyorum fakat birşey açılmıyor. bib seni geliyor. arkdaşlar bu iş nasıl oluyor bi yardım edin lütfen

5. bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz

Sayfayı Paylaş