Eee PC HD Video Performansı

Konu, 'Asus Notebook' kısmında callcium tarafından paylaşıldı.

1. callcium

callcium Yeni Üye

Merhabalar yakın zmanda 900 almayı planlıyorum 901 için bekleyecek sabır kalmadı. eğer kullananalar varsa 900 bir sorum olacak 720p veva 1080p lik hd videolarda görüntü performansı nasıl?

2. callcium

callcium Yeni Üye

??? almak üzereyim erken cevapverireseniz sevinirim

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3-4 gün daha deneme şansım yok malesef. Ayrıca Örnek bir video linki verirseniz kullanan arkadaşlar indirip deneyebilir.
    Kolay bulunmuyor bu tarz videolar

4. callcium

callcium Yeni Üye

yabancı forum sitelerinde arattım ne yazıkki hiçkimse iyi demiyor videoda senkron kayması ve frame droplar oluyormuş ahh kötü oldu bu :(

5. prof.cevo

prof.cevo Yeni Üye

bende bir eee 900 kullanıcısıyım. win xp yüklü eee pc me verdiğiniz linkten robotica isimli hd videounun 720 ve 1080p lik olanlarını indirdim.
    her ikisinide izledim 720p likte hiçbir sorun yok çok rahat oynatıyor. ama 1080p lik te ses kayması var.

not: şöyle bir durum söz konusu, ben eee pc de yazılımsal olarak bir takım optimizasyon işlemleri yaptım. Yani bu videoları optimizasyon işlemleri yapılmamış yeni aldığınız eee pc 900 de izlerseniz daha farklı bir sonuç alabilirsiniz.

eğer satın alacaksanız ve ya aldıysanız yaptığım işlemleri size özel mesajla anlatabilirim...

kolay gelsin.

6. callcium

callcium Yeni Üye

aldım 900 720p de media player classic ilk 1 dakka ne sonron kayması ne görüntü takılması yapıyor sonra senkron kayıyor..

Sayfayı Paylaş