easynote TJ65-DT-015TK win 7 64bit sorunu

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında primo tarafından paylaşıldı.

1. primo

primo Yeni Üye

merhaba arkadaşlar benim büyük bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim
    Packard Bell EASYNOTE TJ65-DT-015TK notebook aldım üzerinde windows 7 64bit lisanslı ve kurulu geldi bende direk windows 7 32bit kurdum sorunlar bundan sonra başladı.sadece sitede verilen vista driverlar çalıştı sitede diğer hiçbir programı bulamadım ne kamera çalışıyor nede touchpad.everestle 64 bit in program listesini aldığımda
    Packard Bell GameZone Console
    Packard Bell InfoCentre
    Packard Bell MyBackup
    Packard Bell Power Management
    Packard Bell Recovery Management
    Packard Bell Registration
    Packard Bell Updater
    Synaptics Pointing Device Driver
    Launch Manager
    bu programlar vardı ama resmi packard bell sitesinde T65 serisinin bu programları yok.işin enteresan tarafıda serial ve product key i yanlış diye site kabul etmiyor yetkili servisi arayıp seri numarasını söylediğimde de teknik arkadaş bu cihazı yurt dışından mı aldınız dedi ama ben bu cihazı bimeks ten aldım.Xp de kuramıyorum çünkü ekran kartının nvidia da bile xp driver ı yok.Öylece kaldım.Bana yardım edebilecek biri varmı?.teşekkürler

2. ozhanoz

ozhanoz Yeni Üye

benimde Packard Bell tj65-dm-010tk laptopum var bende direk kendi istedigim gibi kurdum win 7 64 biti lisanslı ile ama lisansınıda kabul etmedigi gibi geldiginde yuklu olan Packard Bell Recovery Management uygulamasınıda yukleyemedim bir türlü. bilgisi olan yardım ederse sevinirim. şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş