EASYNOTE ME35-U-005 XP DRİVER LAZIM!!!!!

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında cerkez_20 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cerkez_20

cerkez_20 Yeni Üye

PACKARD BELL EASYNOTE ME35-U-005 XP DRİVER LAZIM!!!!! ÖZELLİKLE SES DRİVERLERİ LAZIM ..ŞİMDİDEN TŞK.

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Lütfen site kurallarını okuyunuz ve mesajınızı düzeltiniz aksi takdirde silinecektir.

site-kurallari.php

3. cerkez_20

cerkez_20 Yeni Üye

yazdığım yazıda aykırı ne varki ben okudum kuralları aykırı bişey yok yazdıklarımda yanlış olan ne yardım istedim yardımmı yasak sitede onumu demek istiyon??bilmiyosan bilmiyom de veya şöyle yazarsan iyi olur de ben gibi çok kişi arıyodur driver zaten ne var bunda

4. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Dostum mesajında hatalı davranmışsınki Emrah site kuralları ile ilgili link yollamış sana. Hatanın ne olduğunu sana açıklamak zorunda da değil, site kurallarını kendin bi gözden geçir hatanın nerde olduğunu bulacaksın. O şekilde bir cvp vermek hoş olmamış. Her iki mesajında gerekli değişikliği yapmanı öneriyorum

5. cerkez_20

cerkez_20 Yeni Üye

saolun ya çok yardımcı oldunuz tşk.siliverin o zaman silincekse bi zahmet

6. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Dostum sana sadece site kurallarına uyman söylendi. Burada bir paylaşım ve yardım yapılacak ise site kuralları dahilinde yapılır. site kuralları bir dakikanı ayırıp oku lütfen. Gerekli yardımı alırsın ondan sonra

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

İnternet dilinde büyük harfle yazmak bağırmak demektir. Bağırdığınız kimse de size yardımcı olmaz. Ayrıca kimse evinde bağrılmasına izin vermez.

Bakın kurallarda ne demişiz. Ve bu kuralları size özel mesajla da göndermişiz.

Kod:
    Konu - ileti gönderilirken dikkat edilmesi gerekenler

Başlık ve içeriğinin anlaşılabilir bir dille, imla kurallarına ve Türkçe karakterlere dikkat edilerek yazılması, yanlış anlaşılmalara mahal verilmesini engelleyeceği gibi, diğer üyeler tarafından da daha kolay anlaşılmasını sağlayacaktır. IRC lisanı ile ileti yazmak, bir büyük bir küçük harfle yazmak, tamamı büyük, tamamı kalın, renkli yazılar kesinlikle yasaktır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş