EASYNOTE F0335-U-043 MZ 35 Win 7 Driver Sorunu

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında nbagokhan tarafından paylaşıldı.

1. nbagokhan

nbagokhan Yeni Üye

merhaba arkadaşlar forumu inceledim lakin bir bilgiye uşlaşamadım.
    elimde EASYNOTE F0335-U-043 mz35 serisi bir laptop var. win 7 ultimate 32 bit işletim sistemi kurdum fakat driverlarını bulamıyorum support sitesindede sadece wista vr xp driverları var win 7 normal bileşenleri tanıyor fakat ekran kartı ve wireless kartını tanımıyor vista ve xp driverlarıyla kurmayı denedim kabul etmiyor ve tanımıyor win 7 driverlarını nasıl bulabilirim nasıl tanıtabilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim yok bulunmaz diyorsanızda söylemeniz yeterli xp pro ya geri çevireceğim malesef.

tam olarak modeli bu sitenizde mz serisini göremedim sürücülerdede yok sanırım.

http://support.packardbell.com/global/i ... 529&g=1400

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. nbagokhan

nbagokhan Yeni Üye

teşekkürler saka.

fakat ekran kartımı tnaımadı yazdıgın işlemleri denedim crystali kurudm x300 e kadar falan destekliyor onlar benim ekran kartım x200 sanırım ondan olmuyor wireless tamam şuan ekran kartını hala standart vga olarak tanıyor 800 600 ve 1024 768 de açılıyor sadece.

ve tanınmayan sürücüde varne oldugunu daha çözmeedim usb controller falan olabilir ayrıca bu notebookun win 7 için tüm driverlerini bulabileceğim bir yer varmı saka sanırım chipsetide yuklemeliyim 2 gündür bende arıyorum ama pek birşey bulamadım hocam yardımların için saol.

Edit:Sizden hala yardım bekliyorum hocam.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

kurulmayan aygıtlara sağ tık, özellikle, ayrıntılar, donanım kimliklerine girip çıkan kodu yazar mısınız.

5. seyitoztas

seyitoztas Yeni Üye

Merhabalar bende Packard Bell MZ35'e Win7 kurdum driverların bir kısmını kendisi tanıdı bir kısmını ben tanıtmaya çalıştım şu ana kadar wireless ı ve ekran kartını tanıttım.Yalnız bir tane sürücüde sıkıntı çıkarttı ve bulamadım ne olduğunu.Söylediğiniz gibi sürücünün donanım kimliği "HDAUDIO\FUNC_02&VEN_11C1&DEV_1040&SUBSYS_1631C101" büyük ihtimal ses ile ilgili bir durum. Ama herhangi bir çözüm bulamadım.Bir de sistemde bazen bir kasılma oluyor oda ekran kartından olabilir onuda tam anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.İyi günler.

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

7. seyitoztas

seyitoztas Yeni Üye

Verdiğiniz driver'ı yüklemeye çalıştım fakat olmadı.Hem setup'tan kurmayı denedim hemde aygıt töneticisinden ikisinde de çalışmadı.

Sayfayı Paylaş