DVD yazdıramıyorum

Konu, 'Acer Notebook' kısmında sonyericssoncu tarafından paylaşıldı.

1. sonyericssoncu

sonyericssoncu Yeni Üye

acer 5930g laptopumu aldıgımdan beri cd yazdırıyorum ama dvd yazmıyor yazdırmayı başlatıyorum saatlerce bekliyor programı sonlandırıyorum dvdyi çıkarıp bakıyorum sadece 2mmlik bişey yazılmış devamı yok sorun neden acaba?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

dvd de donanımsal bir sorun olabilir çok geç olmadan servise başvurun bence.

3. mRocK

mRocK Yeni Üye

Kullandığınız DVDlerde de sorun olabilir geçen hafta yeni aldığım DVDleri yazmaya çalışırken çok ilginç bir problemle karşılaştım. DVD yazıyor bitiriyor başarılı şekilde yazıldı diyor ancak DVD tekrar taktığımda içi boş gözüküyor. başka bilgisayarda da aynı şekilde oluyor. İlk olarak DVD yazıcımın bozulduğunu düşündüm ancak başka marka bir DVD ile denediğimde sorun olmadığını gördüm. Siz de bi deneyin aynı olumsuz sonuç varsa vakit kaybetmeden servise başvurun

4. sonyericssoncu

sonyericssoncu Yeni Üye

yalnız aldıgım gün recovery dvd si yazdırmıştım o günden sonra dvd yazdıramadım acaba programlardanmı oluyor dvd yazdırırken kullandıgım program hep donuyor

5. sonyericssoncu

sonyericssoncu Yeni Üye

başka fikri olan yokmu boşu boşuna servise kadar gitmeyeyim 90kmlik yol

6. mRocK

mRocK Yeni Üye

olabilir farklı bir programla ve farklı bir marka dvd ile deneyip arızadan emin olabilirsiniz

7. sonyericssoncu

sonyericssoncu Yeni Üye

nero alcholl power iso nti hepsini denedim princo dvd denedim bide zamazingo marka denedim yine yazmadı kesin arızalı heralde

8. mRocK

mRocK Yeni Üye

en kısa zamanda servise gitmenizi tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş