dvd+r sorunu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında euphrates tarafından paylaşıldı.

1. euphrates

euphrates Yeni Üye

herkese merhaba, bende asus f3sv var ve sitenin bazı yerlerinde de bahsi geçtiği gibi sorunları yok değil. fazla uzatmadan sorum olacak, film koleksiyonum var ve bugüne kadar hep dvd-r kullandım hiç sorunum olmadı... ne zamanki aldığım yerde olmadığı için dvd+r alana kadar filmlerimi dvd+r ye yazdırdım ve birde ne göreyim bilgisayarım dvd+r yi okumak için can çekişiyor. yaklaşık 30 kere sokup çıkarmama rağmen şansa ya okuyor ya okumuyor.
    dvd sürücüsünün özelliklerine baktım ve aşağıdaki isimle geçiyor ve de son sürüm driverı kullanıyormuşum.
    TSSTcorp CD/DVDW TS-L632D

yazdığım dvd sayısıda 40 falan, dvd ile bilgisayarda seyretmediğim için sorunun farkına varamadım taki arkadaşa kopyalarkene kadar. ilginç olan şu ki boşunu rahatça okuyor ve yazdırabiliyorum üselik 4x den fazla hızlada asla yazdırmam. ve gene üstelik dvd playerım ile hiç sorunsuz seyredebiliyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

sevgili saka; forumda aradım ama bunla ilgili sorun bulamadım dolayısı ile yeni konu açtım. umarım gözümden kaçmamıştır. sevgilerle

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Acaba sorun dvd lerde olabilir mi? Aynı dvd leri başka bir bilgisayarda denediğinizde sonuç nedir?

3. euphrates

euphrates Yeni Üye

başka bilgisayarda okuyor. kendi masaüstü bilgisayarımda direk açıyor... sadece dizüstünde açmıyor. sürücü de en güncel sürücü şu anda anlayamadım...

Sayfayı Paylaş