DvD den recovery yapma

Konu, 'Hp Notebook' kısmında ScapeGoaT tarafından paylaşıldı.

1. ScapeGoaT

ScapeGoaT Yeni Üye

arkadaşlar ben dv6805et kullanıcısıyım...format atmadan önce dvd recovery aldım...ama şimdi geri dönmek istiyorum...ne yapmam gerekiyor...f11 den yapabilirim sandım...ama f11 çalışmıyor...laptoptaki recovery bölümü duruyor hala...yardım edin lütfen nasıl dvd den geri yükleyeceğim..bide ben pc ye recovery e aldığım zamanki gibi...yüklü olan programlar yüklü olacakmı....eskisi gibi olcak mı pc?r

ayrıca vista yüklüykn disk tek parça halindeydi.şimdi 2 ye böldüm ben onu..böle kalabilirmi tek parça biraz tehlikeli oluyorda

2. ScapeGoaT

ScapeGoaT Yeni Üye

arkadaşlar acil bu ya.hiç yardım etcek yokmu.akşam saat 5 e kadar yüklenmiş olması lazım recovery nin..ltfen yardım etsin birisi

3. caldera

caldera Yeni Üye

Bios'da First Boot u CD-rom olarak ayarlayacaksın ve PC yi DVD'den start ederek REcovery işlemine başlaman gerekli.
    Chipsetinde bu arada nVIDIA MCP65M [icon_santa]

4. ScapeGoaT

ScapeGoaT Yeni Üye

kardeş peki f11 ne ie yarıyor:S

ordan olmucaksa...2 dvd tutmuştur recovery....menüsü gelecektir deme....ya benim recovery aldığımdaki dosyalarım kalcakmı hep...pc recovery dvd yaptığım ankine mi döncek?

5. ScapeGoaT

ScapeGoaT Yeni Üye

ya bu xp yüklü olan sürücüyü silmem mi gerekiyor arkadaşlar...ben dvd yi taktım..loading is windows gibi bişey yazdı..sonra vista loading çıktı altta doldu desktop geldi...bu pc sistem kurtarma diskleri tarafından desteklenmiyor dedi:S

Sayfayı Paylaş